"Must have" aplikace: týmová práce

Máme pro vás další tipy na aplikace, které ve vašem smartphonu nesmí chybět! Proč dělat věci složitě, když na to jsou aplikace...

Týmová práce odkudkoli

Teamviever

logo3Při práci z domu někdy potřebujete pomoc od „ajťáka“, zkušenějšího kolegy nebo někdo potřebuje ukázat něco od vás. A jak sami víte, navigovat druhého po telefonu může být značně vyčerpávající a také nervy drásající. Pro tyto případy je tady aplikace Teamviever, která vám pomůže ovládat na dálku jiný počítač, spravovat a přenášet data, zaznamenávat postup, komunikovat skrze text, hlas i video a další věci. Program funguje dokonce i tehdy, je-li jeden nebo oba počítače za routerem nebo firewallem, což je zásadní výhoda oproti jiným programům pro vzdálený přístup.Navíc není nutné, aby jeden nebo oba počítače měly veřejnou IP adresu - s tímto údajem se v TeamVieweru vůbec nepracuje, stejně tak nemusíte otevírat žádné porty. Příjemnou stránkou je i to, že se nemusí instalovat. Aplikace TeamViewer QuickSupport umí ovládat na dálku mobilní zařízení.

Stáhněte si Tiemviewer pro Windows, Mac, Linux, Android, iOS nebo Windows Phone.

Spravujte všechny sociální sítě najednou

Hootsuite

hootsuiteHootsuite je správce sociálních sítí, neboli aplikace, pomocí které můžete spravovat různé profily na sociálních sítích najednou. Je dostupná jak ze smartphonu, tak přes PC, takže ji můžou používat i ti z vás, kteří ještě nepřišli na chuť chytrým telefonům.

Základní, tedy neplacená verze Hootsuite umí spravovat až 5 různých profilů na sociálních sítích, a to i různé účty na jedné sociální síti, více lidem naráz - to ocení především spolupracovníci při správě firemních profilů. Umožňuje plánovat zveřejnění příspěvků a pracovat s koncepty příspěvků. Hootsuite spočítá statistiky prokliků odkazů, zkrátí vaše URL (vhodné zejména pro příspěvky na Twitteru, kde je omezený počet znaků) nebo vloží parametry UTM pro Google Analytics.

Stáhněte si Hootsuite pro Android, iOS nebo používejte webovou verzi.

Vaše finance pod lupou

Wallet

walletAplikace Wallet patří k nejoblíbenějším svého druhu. Na Google Play dosáhla hodnocení 4,4 při počtu stažení 11 947. Základní verze vám umožní přidat si až dva účty, využívat modul Záznamy, Nákupní lístky a Záruky. Na domovské obrazovce uvidíte bilanci vašeho účtu, graf a 10 posledních zadaných položek. Záznamy slouží ke správě příjmů a výdajů. Můžete si vybrat, zda chcete záznamy sledovat v grafické podobě nebo klasické. Grafické znázornění dělí výdaje a příjmy do kategorií, takže máte přehled nad tím, za co nejvíce utrácíte a z čeho plynou vaše zisky. Záznamy můžete zadávat manuálně nebo hlasem pomocí šablony. Kromě příjmů a výdajů můžete sledovat také dluhy, nákupní lístky a záruční dobu koupených předmětů. Ze všech údajů můžete vytvořit report, díky kterému zjistíte například průměrné denní příjmy, výdaje a jiné informace. Uživatelské rozhraní je velmi přívětivé a přehledné a nechybí možnost aplikaci zabezpečit heslem.

Použijte webovou aplikaci nebo si zdarma stáhněte aplikaci pro váš Android.

Další zajímavé články čtěte ZDARMA v e-magu Starting Up:

Autor: Petra Tabarová

Témata:
aplikace  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.