"Must have" aplikace: e-shop

Appky, které se hodí, když provozujete e-shop jsou asi téměř všechny, ale my se dnes podíváme jen na 3 z nich. Jedna nebude až tak úplně pro e-shopaře, ale protože to je novinka, chci vám ji představit dokud je ještě horká, ať jste v obraze.

Facebook Pages

pagesJako správný e-shopista máte určitě stránku na Facebooku, že ano? Abyste nebyli na mobilní verzi Facebooku ochuzeni o statistiky zobrazení vašich příspěvků a další cenné informace, stáhněte si appku pro správu Facebookových stránek. Díky ní budete mít pohodlný přístup ke statistikám a správě vaší stránky prakticky odkudkoliv.

K dispozici je zdarma pro Android a iOS.

 

zasilky nahled 200x200Sledování zásilek / Zásilky

Chod e-shopu je nutně spjatý s odesíláním objednávek (pokud neprodáváte služby) a proto je důležité mít přehled o odeslaných zásilkách. S tím vám může pomoct aplikace pro sledování zásilek. Vybrala jsem dvě appky, které umí sledovat vícero dopravních společností, což vám značně usnadní dohledávání zásilek, a jsou zdarma.

Aplikace Sledování zásilek je pro Android a aplikace Zásilky zase pro iOS.

Sledování zásilek umožňuje sledovat Českou poštu, PPL, DHL, Geis, GLS, DPD, Toptrans, In-time, FOFR a Fedex. Zásilky vám vysledují Českou poštu, DPD, GEIS, GLS, IN TIME, PPL, Slovenskou poštu a TNT a navíc vás upozorní na změny stavu vašeho balíku.

Periscope

periscopeaamPeriscope je aplikace od Twitteru a také se do ní přihlašujete pomocí údajů z vašeho Twitterového účtu.

A na co je vlastně dobrá? Jak již sám název napovídá, jedná se o aplikaci pracující s optikou (pozn. periskop je optické zařízení, které umožňuje anonymní pozorování určitého cíle, používán je převážně pro vojenské účely). Aplikace o které je řeč, ale neslouží pro vojenské účely, nýbrž ke sledování lidí a to v přímém přenosu. Můžete se tak podívat například na to, jak to v tuto chvíli vypadá na druhé straně zeměkoule, pokud v danou chvíli někdo odtamtud vysílá. Tak jako na Twitteru si zvolíte, koho chcete sledovat a pokud bude daný člověk online, dostanete upozornění, že vysílá. Dotykem na displej pošlete uživateli srdíčko a můžete mu také napsat nějaký vzkaz, na který vám uživatel může a nemusí odpovědět. Myslím, že díky Periscopu se můžeme těšit na zajímavé oživení v oblasti zpravodajských služeb. Prozatím je appka dostupná jen pro iOS, ale nemusí se bát ani Androiďáci, protože na ty se určitě co nevidět taky dostane.

Další zajímavé články najdete ZDARMA v e-magu Starting Up 

Autor: Petra tabarová

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.