"Must have" aplikace: branding

K budování značky patří neodmyslitelně také logo a grafika. A pokud budete znát dobré pomocníky, kteří vám s tím pomůžou, nemusíte utrácet finance za profesionální grafiky.

Canva-LogoCanva

Úžasný pomocník nejenom pro tvorbu loga, ale i jiné grafické prvky na váš web, je Canva. Musíte se zaregistrovat, ale v případě tohoto online nástroje není nad čím váhat. Canva má pro vás předchystáno spoustu šablon v krásném designu. Některé prvky jsou placené, ale základní věci najdete zdarma. Cenu ve výši 1 USD za pozadí či šablonu pro text si může dovolit zaplatit každý. Canvu můžete využívat na PC nebo vašem zařízení s operačním systémem iOS.

PicMonkey LogoPicMonkey

Kolikrát se vám stalo, že jste potřebovali udělat z obyčejné fotky nebo obrázku pěknou fotku nebo obrázek? Pěkně upravený obrázek se hodí například pro upoutávku na váš produkt či službu, pozvánku, blahopřání apod. PicMonkey vám toho může nabídnout hodně. Ať už jde o koláže, grafické efekty, komiksové postavičky, přidání rámečků, textu, úpravu obličeje atd. PicMonkey je zdarma, ale některé efekty jsou pouze pro verzi Royal, kterou si můžete koupit za cenu 740 Kč na rok nebo za 112 Kč na měsíc. PicMonkey najdete na webu a také ve verzi pro Android.

photo editor by aviary app iconPhoto editor by aviary

Tato aplikace dosáhla na Google Play hodnocení 4,5*, což  vypovídá o tom, že nebude úplně k zahození. Hodí  se pro jemnou úpravu základních vlastností fotografie (jas, kontrast, ostrost…) či přidání některých povedených efektů. Díky Aviary zvládnete povýšit své fotografie na profesionální úroveň. Velkou výhodou zůstává fakt, že je Aviary k dispozici úplně zdarma a je ve verzi pro Android, iOS i Windows Phone.

Další zajímavé články čtěte ZDARMA v e-magu Starting Up:

Autor: Petra Tabarová

Témata:
aplikace  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.