"Must have" aplikace: daně

Oblast daní je trošku opomenutou oblastí, co se chytrých aplikací týče (možnost pro naše talentované čtenáře vyplnit mezeru na trhu), a proto pro vás mám tipy na “must have” apps, které s daněmi moc nesouvisí, ale budou se vám hodit.

overeni platce DPHOvěření plátce DPH

Znáte to: pracně vyberete dodavatele a ten potom neplní to, co jste mu zadali. Nechcete pak ztrácet čas dalším hledáním důkazů, že se jedná jen o výjimku a že příště to určitě bude v pořádku. Spousta takových dodavatelů může být na černé listině nepoctivých plátců DPH! A s hledáním toho vašeho vám pomůže aplikace, díky které bude mít vždy přehled o tom, jestli se dostal do “síně slávy”.Jednoduše si nastavte, že chcete dostávat upozornění, když se váš dodavatel dostane na seznam nepoctivců. Navíc je možné dostávat upozornění také na zařazení do insolvenčního rejstříku.

toshlToshl Finance

Toshl Finance je aplikace, která vám pomůže mít přehled o vašich financích. Funguje na principu tagů, což jsou krátká slova nebo štítky, pomocí kterých zadáváte jednotlivé položky do aplikace. Pokud jednou položku zadáte, nemusíte ji znova vypisovat celou, protože ji najdete pod políčkem pro zadání částky. Tyto tagy potom využijete pro filtrování příjmů, výdajů nebo pro tvorbu rozpočtu.

Aplikace je dostupná i přes web, takže nemusíte být vlastníkem „chytrého zařízení“, abyste ji mohli využít. Nedisponuje převratným množstvím funkcí, ale je snadno ovladatelná a rychlá, což určitě oceníte.

WPSWPS: Mobile Office App

Díky této appce můžete prohlížet jakýkoliv typ dokumentu, tvořit dokumenty, sdílet je pomocí emailu, Evernote nebo přes wi-fi, mít přistup do vašeho cloudového úložiště Google Drive, Dropbox, Box, OneDrive nebo WebDAV. Zvládá automatické online ukládání, bezdrátový tisk dokumentů, mluví 44 jazyky a je plně kompatibilní s PowerPointem.

Na pohled je to příjemná a rychlá aplikace, která se může zalíbit těm, kteří ještě nemají svého oblíbence pro úpravu dokumentů. V zásadě ale nenabízí nic převratného oproti Google Drive. Já proto určitě zůstávám u něj.

Další zajímavé články čtěte ZDARMA v e-magu Starting Up:

Autor: Petra Tabarová

Témata:
aplikace  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.