10 nejúspěšnějších crowdfundingových projektů

Od roku 2009, kdy byl crowdfundingový portál Kickstarter založen, působí jako podhoubí podpory pro mnoho inovativních projektů, star-upů a spojuje jejich autory s fanoušky.

Pokochejte se 10 neúspěšnějšími crowdfundingovými projekty všech dob. Všechny mají společné několikanásobné překročení cílové částky. Tomu na špici se ji podařilo překročit o nevídaných 27 570 %.

10Reaper Miniatures Bones: An Evolution of Gaming Miniatures

Projekt získal: 3 429 235 $ (11 430 % cílové částky)

Hra, která pod příslibem složitě konstruovaných, fantastických postav upírů, draků, obrů, monster, bojovníků a elfů překonala původní cíl 30 000 $ o 11 430 % díky 17 744 podporovatelů.

9Mighty No. 9

Projekt získal: 3 845 170 $ (427 % cílové částky)

Hra, která je počinem indicko-japonského vývojáře se vrací k 8 a 16bitovým hrám, má však novodobý vzhled vyhovující fanouškům robotických her. Tato hra získala díky 67 tisícům podporovatelů 427% stanovené částky.

8Project Eternity

Projekt získal: 3 986 929 $ (362 % cílové částky)

Společnost Obsidian se svým projektem Eternity měla v úmyslu přivést zpět klasickou RPG hru pro počítač. To se ji díky Kickstarteru podařilo. Stanovenou částku překročila navíc o 362 %.

7Torment: Tides of Numenera

Projekt získal: 4 188 927 $ (465 % cílové částky)

Torment: Tides of Numenera je RPG hra, jejíž hlavní hrdina je inkarnací prastaré bytosti a disponuje nesmrtelností. Tato hra vyjde díky Kickstarteru v roce 2015 a je očekávána více než 74 tisícifanoušky.

6Reading Rainbow

Projekt získal: 5 408 815 $ (540 % cílové částky)

Reading Rainbow je aplikace pro zařízení iOS nebo čtečky Kindle, které učí děti číst, pojmenovaná podle stejnojmenného vzdělavácího pořadu pro děti. Jeho productentem je herec LeVar Burton, který se rozhodl díky Kickstarteru dostat zařízení podporující Reading Rainbow a aplikaci na co nejvíce amerických škol. Tento projekt podpořilo bezmála 106 tisíc lidí.

 

5Film Veronica Mars

Projekt získal: 5 702 153 $ (285 % cílové částky)

Zarputilý fanoušci televizního seriálu o mladé studentce věnující se ve volném času vyšetřováním zločinů si řekli, že jim nestačí série, které se v televizi vysílaly v letech 2004 až 2007. Cílem bylo získat 200 000 $. Toho se jim podařilo dosáhnout během pouhých 10 hodin. V březnu letošního roku si mohli přispěvatelé vychutnat tolik očekávaný film.

4PonoMusic

Projekt získal: 6 225 354 $ (778 % cílové částky)

Přehrávač Pono je převratný vynález v oblasti poslechu hudby. Renomovaní skladatelé i světoznámé hudební hvězdy jako Dave Grohl, Kid Rock, skupina Red Hot Chilli Peppers a další si ho nemůžou vynachválit, protože zprostředkovává jedinečný zážitek z hudby.

 

Pokud vás zajímá, které projekty se umístily na prvních 3 místech, čtěte ZDARMA
v e-magu Starting Up:

Foto: Kickstarter.com

Diskuze k článku

Přidat komentář
Nejlepší online nabí Pokud potřebujete nouzové peníze zdarma buď formou úvěru, pak jsme tu pro vás; Nabízíme úvěr za nízké úrokové sazby a žádné náklady. napište nám ještě dnes
14.12.2020 03:47 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.