Kdo pomůže, když ne dotace

Začínající podnikatelé musí často řešit finance a pokud je nezískají formou nějaké dotace, ať už od státu či od rodinných příslušníků, moc možností už nezbývá. Máme pro vás dva tipy, kde hledat finanční pomoc.

Laboratoř Nadace Vodafone

Laboratoř Nadace Vodafone je akcelerační program pro neziskovky a sociální podniky, které mají inovativní nápady a pro dosažení pozitivní změny ve společnosti využívají moderní technologie. Laboratoř se soustředí na inovace, které mají ambici získat řádově tisíce uživatelů.
Dříve, než do svého projektu vloží spoustu energie, času a peněz, mohou si tvůrci společensky prospěšných nápadů v Laboratoři otestovat, zda si jejich technologická řešení budou schopna najít platící zákazníky a tedy zda jsou jejich vize životaschopné po finanční stránce.
Laboratoř zahrnuje sérii workshopů, mentoring a finanční injekci ve výši 50 tis. Kč. Pro letošní rok byly už přihlášky uzavřeny, sledujte tedy stránky Laboratoře a připravte se na příští ročník.

Social Impact Award

Social Impact Award je mezinárodní soutěž pro mladé lidi s inovativními nápady, jak udržitelně a kreativně řešit společenské problémy, se kterými se ve svém okolí potýkají. V oblasti společensky prospěšného podnikání každý rok získají ocenění čtyři projekty. Tři z těchto projektů vybírá odborná porota a jeden veřejnost na základě soutěžních videí na internetu. Soutěž se koná kromě Česka také v Rakousku, na Slovensku, v Rumunsku, Řecku, Chorvatsku, Švýcarsku a Rusku. 

 

Vítězové získávají finanční odměnu (v roce 2014 ve výši 3 000 Eur, tedy asi 84 000 Kč), mentoring, členství v Impact Hubu a možnost účasti v akceleračním programu. V roce 2014 se na stupně vítězů dostaly projekty Inteligentní záchranný modul, Rekola, Ke kořenům a Joy ride.

Další články čtěte ZDARMA v e-magu Starting Up:

Diskuze k článku

Přidat komentář
Nejlepší online nabí Pokud potřebujete nouzové peníze zdarma buď formou úvěru, pak jsme tu pro vás; Nabízíme úvěr za nízké úrokové sazby a žádné náklady. napište nám ještě dnes
14.12.2020 03:56 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.