Buďte připraveni

Uzavřené povinné ručení je zákonem stanovená povinnost každého provozovatele vozidla. Představuje ochranu pro účastníky případné autonehody, ale i pomoc při poruše na automobilu. V nepřeberném množství nabídek pojištění vyberte tu, která maximálně vyhovuje vašim představám a co nejvíce ulehčí peněžence. Využijte pro vaše povinné ručení srovnání z pohodlí domova prostřednictvím internetu.

Všechny pojišťovny nejsou stejné

Ještě předtím než se rozhodnete uzavřít pojistku na vaše auto v první pojišťovně, která vám padne do oka, zkuste si zjistit, zda jiná instituce nenabízí výhodnější podmínky. Ne všechny pojišťovny totiž mají tatáž pravidla, ne všechny pojišťovny nabízí to pravé právě pro vás. Nebojte se, nemusíte teď pracně proklikávat jednotlivé webové stránky a zapisovat si, co je kde lepší a horší. Můžete provést srovnání pojistek na jednom místě. Top-pojištění.cz svým klientům poskytuje srovnání formou kalkulátoru cen jednotlivých pojišťoven. Do kalkulačky povinného ručení jednoduše zadáte pár základních údajů o vás, vašem vozidle a během dvou minut dostanete nabídku nejvýhodnější pojistky. A nejen to. Pokud se rozhodnete využít některou z variant, veškeré administrativní záležitosti budou vyřízeny online. Skvělým bonusem je fakt, že pojistka začíná platit okamžitě bez zbytečných průtahů, které byste asi jinde čekali. Více jak třináct let fungující společnost zkrátka už ví, že váš čas je velmi vzácný. I proto nyní disponuje téměř čtyřmi sty tisíci klienty. Staňte se jejich spokojenými zákazníky i vy!

Nechte si poradit

V otázkách povinného ručení mohou nastat okamžiky, kdy si nebudete vědět rady. Neváhejte oslovit zkušené odborníky a se svými otázkami se na ně obraťte. Top-pojištění.cz poskytuje i poradenství. Jak uzavřít pojistku? Jakým způsobem povinné ručení ukončit? Jak je to s bonusy? Na co se vlastně povinné ručení vztahuje? Tyto a další dotazy vám budou zodpovězeny téměř okamžitě.

Povinné ručení už dál nemusíte vnímat jako nutné zlo. Zpříjemněte si tuto povinnost, jak jen to jde s profesionály na slovo vzatými, s léty prověřenou společností, z pohodlí domova.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Ian Cortez Jsem spokojen s JCLF, je škoda myslet, že jsem se zabývala bankami po dobu 13 let a nemohla jsem ani dostat takový nárůst na svůj kontokorent a teď díky financování z JCLF se můj kredit zlepšil díky; Rád bych vám doporučil. komukoli, kdo potřebuje peníze, aby je poslal e-mailem ()
20.5.2018 03:22 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.