Nejznámější software pro tvorbu affiliate programu na českém a slovenském trhu AffilBox.cz, mění majitele.

Ondřej Martinek a Jaroslav Janíček kupují společnost AffilBox s.r.o., vlastnící stejnojmennou SAAS aplikaci od jejího zakladatele Mária Roženského.

AffilBox vznikl v roce 2011 a za tu dobu se stal největším a nejznámějším softwarem pro tvorbu affiliate programu na českém a slovenském trhu. Aplikaci používají stovky e-shopů a další přibývají.

AffilBox v číslech:

Software za poslední rok pomohl svým klientům k více, než 312 000 zákazníkům, kteří vygenerovali obrat v celkové hodnotě přesahující 790 milionů korun.

Affiliate partneři propagující klienty AffilBoxu, si za poslední rok vydělali přes 182 milionů korun.

Mezi zákazníky AffilBoxu patří takové společnosti jako Zonky.cz, Twisto.cz, Econea.cz, VaseCocky.cz, Alkohol.cz, Audioteka.cz, Mironet.cz, Eshop-rychle.cz a stovky dalších.

Aplikace je mezi svými zákazníky známá svou jednoduchostí a prvotřídní podporou. Na tomto základě chtějí noví majitelé odstartovat novou éru AffilBoxu a dále přidávat nové funkce, které využijí jak majitelé affiliate programu (inzerenti), tak affiliate partneři.

Co přinesou dva dlouholetí affiliate manažeři nového?

Ondřej Martinek a Jaroslav Janíček jsou dlouholetí affiliate manažeři, kteří s AffilBoxem a jeho původním majitelem Máriem Roženským roky spolupracují. Oba dva noví majitelé se podíleli na redesignu aplikace (byl vypuštěn 8.10. 2019) a s aplikací pracují každý den.

“Další směřování AffilBoxu vidíme v jeho vylepšování ale také vzdělávání našich klientů, vytváření výukových materiálů pro laiky a celkovém rozšiřování povědomí o affiliate marketingu v ecommerce sféře.” - Jaroslav Janíček.

Jaroslav Janíček má dlouholeté zkušenosti z osobního prodeje. Jako affiliate manažer spravuje affiliate programy v 15 zemích Evropy a na českém trhu má za sebou několik úspěšných affiliate projektů. Díky svým zkušenostem se bude v AffilBoxu zaměřovat na obchod a marketing.

“SAAS aplikaci AffilBox přebíráme těsně po redesignu a kompletním refaktoringu kódu, takže máme volné ruce na další rozvoj. V rychlém sledu po sobě přidáme lepší analytiku pro partnery/inzerenty a propracovanější tracking.” - Ondřej Martinek

Ondřej Martinek kromě správy affiliate programů spoluvlastní výukový portál Pravopisne.cz, který úspěšně prodává vlastní SaaS aplikaci zvanou “+Pravopisně.cz”. Díky zkušenostem, které během vývoje aplikace získal, povede v AffilBoxu vývoj a technické oddělení.

“Osobně si nemůžu přát lepší kupce. V obou vidím ten zápal pro affiliate trh, který jsem měl já v roce 2014/15. Také špičkově znají affiliate prostředí v ČR a SR. Znají se s inzerenty, partnery, rozumí marketingu, propagaci i vývoji aplikací. Ondra již několik let vyvíjí SaaS aplikaci Pravopisně.cz.

Také jsou oba velmi svědomití a záleží jim na skvělé zákaznické péči. Chtějí aplikaci dále rozvíjet a když mi představili své plány, krásně se protnuly s tím, co jsem měl dále v plánu i já s AffilBoxem.” - Mário Roženský

Mário Roženský se bude nyní plně věnovat své nové aplikaci SupportBox, která na českém a slovenském trhu zaplňuje prázdné místo komplexního nástroje pro zákaznickou podporu.

Od AffilBoxu pod novým vedením se očekává, že dokáže navázat na dosavadní úspěchy a bude vylepšovat aplikaci podle poptávky trhu.

Noví majitelé chtějí v následujících 3 letech začít aplikaci prodávat v zahraničí.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.