Když chcete svůj starý web vyměnit za nový

Ruku na srdce. Jak staré jsou vaše současné webové stránky? Pokud už je tomu nějaký pátek, co váš web spatřil světlo světa, možná právě teď nastává čas na to uvažovat o jeho modernizaci. Jak ale postupovat, když chcete svůj starý web vyměnit za nový?

Modernizace webu

Neriskujte, svěřte web do rukou profesionálů

Doby, kdy si firmy tvořily webové stránky samy, jsou dávno pryč. Plynutím času úroveň internetových prezentací velmi vzrostla a udělat kvalitní web už nejde pomocí jednoduchých programů.

K tvorbě kvalitního webu je nutné mít spoustu odborných znalostí a dovedností, jinak je jen sázka do loterie, že web bude plnit svůj účel. Většina firem tak prozřetelně nechává tvorbu stránek firmám, které jsou schopné vyrobit internetovou prezentaci profesionálně a na míru.

Dejte na současné webové trendy

Pokud chcete jít ve svém podnikání s dobou, měli byste aktualizovat a obměňovat i své stránky. Stejně jako v módě, mění se i u internetových prezentací trendy, ale také přibývají stále nové funkce a možnosti.

Jak vypadá aktuální situace v oboru webových prezentací, by vám měl říct opět odborník. Měli byste od něj získat alespoň základní informace a být tak poučeni, o tom, jaké jsou současné trendy a standardy. Budete pak mít více jasno, jak by vaše nové webové stránky měly vypadat.

O čem mluvit s tvůrcem nového webu

Při zadávání tvorby vašeho nového webu, byste měli mít představu, jaký cíl má vlastně vaše internetová prezentace splnit. Vybraný tvůrce pak podle důležitosti rozvrhne jednotlivé prvky stánek a navrhne samotnou strukturu.

 

Je důležité mluvit s tvůrcem webu o vašich klientech – jaké jsou jejich požadavky, na co se často dotazují a jaké informace je přesně zajímají.

Také je důležité se rozhodnout, jestli má mít web za úkol klienty pouze informovat nebo má za cíl klienta dovést až k samotnému nákupu zboží. Toto všechno má vliv na konečnou podobu webu.

Postup registrace domény

E-book s praktickým návodem na výběr a registraci domény

Na 9 stranách je zachycen postup výběru a registrace domény krok po kroku.

Jen za 150 Kč vč. DPH

Jak zaregistrovat doménu

Stáhnout e-book

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.