Koruna BYZNYS KLUB: Jste připraveni na prodejní shon o Vánocích? Proberte vše s experty ze zahraničí!

Už v příštím týdnu se uskuteční první oficiální setkání Koruna BYZNYS KLUBU, který založila společnost NEKLO. Ve středu 9. listopadu od 16 hodin se v pražském hotelu Amarilis bude diskutovat o tom, jak zvýšit zisky vaší firmy či e-shopu z vánočních nákupů.

O své dlouholeté zkušenosti a užitečné tipy se podělí řada zahraničních expertů. Koruna BYZNYS KLUB chce propojovat znalosti českých a zahraničních majitelů, ředitelů a top manažerů podnikajících v e-commerce oblasti. Zájemci o účast se mohou registrovat na internetových stránkách: http://korunaclub.cz/.

Opravdu si myslíte, že jste na nával zákazníků v období od černého pátku do Vánoc připraveni? Právě toto téma přijde na úvod otevřít Igor Bondarenko, Head of Business Development ve společnosti Neklo, který se specializuje na funkčnost a testování zabezpečení webových aplikací. UI/UX tipy a triky na zvýšení zisků s pomocí správného svátečního designu webu zase představí Eugene Terehov, vedoucí týmu pro vývoj Java software z Neklo-Mobile. 

Dopisy pro Ježíška

Jaký je návod na zázračný předvánoční emailingový marketing? To přijde odtajnit Haiman Benyamin, CEO německé společnosti Mailfrog a Key Account manažer firmy XQueue, která se zaměřuje na e-mailový marketing. V Koruna BYZNYS KLUBU vystoupí také Sergey Sundukovsky, americký specialista ruského původu, který studoval informační technologie na University of California nebo v Liverpoolu. Má zkušenosti s více než 50 projekty v oblasti IT a e-commerce. V USA pomáhal rozjet několik start-upů a mezi jinými založil společnost Technofella, která nabízí poradenství startupům i středně velkým firmám. V Praze Sundukovsky nastíní tipy pro hladký průběh prodejního procesu. 

„Cílem našeho klubu, který sídlí v Praze, je propojování zajímavých lokálních a zahraničních představitelů byznysu. Smyslem klubu je výměna marketingových strategií a budování úzké partnerské spolupráce zejména v oblasti e-commerce. Klub proto bude pořádat pravidelná měsíční setkání, která budou vždy zaměřena na jedno konkrétní téma,“ vysvětluje Maxim Mironěnko, COO společnosti NEKLO, která stojí za vývojem úspěšné e-commerce platformy Magento.

Členství v Koruna BYZNYS KLUBU je pouze pro zvané. „Abyste se mohli stát členem klubu, musíte buď zažádat o členství a doložit, že jste skutečným majitelem firmy, nebo získat pozvánku od již registrovaného člena. Členství je zdarma,“ dodává Mironěnko.

Registrace je možná zde: http://korunaclub.cz/about_koruna_business_club


Období od černého pátku do Vánoc: příprava na prodejní shon

Kdy: 9. listopadu, 16:00
Kde: Hotel Amarilis, Štěpánská 613/18, Praha 1
Program:
16:10 Přehled klubových novinek - Igor Bondarenko (VP of Koruna BYZNYS KLUB)
16:40 Prodej během svátků - Igor Bondarenko (VP of Koruna BYZNYS KLUB)
17:10 UI/UX tipy a triky - Eugene Terehov (Neklo)
18.00 Zázračný návod na sváteční emailový marketing - Haiman Benyamin (XQueue)
18.30 Vedení s rozumem: tipy pro hladký průběh prodejního procesu - Sergey Sundukovsky
19.30 Networking

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.