Tam, kde o obsahu ví všechno

Máme pro vás pár tipů na stránky, kam můžete upřít svůj pohled, pokud budete chtít o contentu vědět více. A třešničku na dortu pro odvážlivce.

Contently

Pokud jste zběhlí v angličtině, plno inspirace pro svůj obsahový marketing můžete načerpat na americkém portálu Contently. Contently je reklamní agentura, která zpracovává content marketingové kampaně pro své klienty, mimo to ale sama zveřejňuje různé tipy a inspirativní články, jak na content marketing. Takže takový content marketing pro content marketing.

Spousta článků je jak v samotném magazínu, jak tuto část stránek nazývají, můžete si ale stáhnout 5 e-booků o content marketingu, které shrnují ty nejdůležitější poznatky.

Včeliště

Pokud se v angličtině necítíte jako ryba ve vodě, je tu alternativa českých e-booků např. od Včeliště. Za zkouknutí by určitě stály minimálně tyto 3: Jak využít persony a tón komunikace k přesvědčivějšímu marketingu, Obsahový marketing – Nakrmte Internet svým obsahem a 12 případových studií úspěšného obsahového marketingu.

Bez korektury

Bez korektury je název webu, kde nám slibují „nejlepší zdroj informací o firemním obsahu“. Obsahuje desítky článků, které můžou nejednomu tvůrci obsahu otevřít oči. Jednoznačně se vyplatí tam strávit nějaký čas a nasáknout užitečné informace.

Fénix content marketing

 

A když si budete jistí, vy odvážní, že vaše content marketingová strategie stojí za povšimnutí, můžete své dílo přihlásit do soutěže Fénix, která oceňuje nejlepší obsahové kampaně v daném roce v ČR. Do letošního 3. Ročníku se už přihlásit nestihnete, ale aspoň nebudete muset svou kampaň uspěchat a v klidu s jejím přihlášením počkáte až do prosince, kdy bude ukončeno přihlašování do 4. ročníku.

Další články najdete ZDARMA v e-magu Starting Up

Autor: Barbora Mazochová (Šípková)

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.