Zlepšete své podnikání a získejte výhodu před konkurencí!

Přemýšleli jste nad tím, jak získat více klientů a zlepšit tak své postavení na trhu? My nad tím přemýšlíme každý den. V současné době stále více roste význam elektronických medií. Lidé tráví komunikací a nákupem na internetu stále více času a služby již nehledají v papírových katalozích, kde najdou jen omezený výčet informací o službách, které hledají. Úspěšné firmy toto vědí a internet využívají ke komunikaci s klienty prostřednictvím webových stránek, kde zveřejňují své akce, reference a spoustu dalších zajímavých informací pro své klienty. Díky našemu nástroji na správu webových stránek má tuto možnost každý.

Webové stránky nestačí? Máme pro vás řešení v podobě webmium eshopu. Náš eshop je moderní, jednoduchý a efektivní nástroj pro obchodování na internetu. Pokud již máte vlastní eshop, jednoduše ho převeďte k nám.

V současné době roste počet lidí, kteří využívají pro nákup nebo hledání služby mobilní telefony nebo teblety a tento trend nelze ignorovat. Všechny naše nástroje jsou pro tyto zařízení připraveny. Díky nejnovější technologii se webové stránky i eshop vždy přizpůsobí displeji telefonu nebo tabletu (už žádné přibližování a oddalování). Klienti rychle a snadno najdou informace, které potřebují nebo nakoupí vaše zboží.

Velké investice odložte stranou!

Mít vlastní webové stránky nebo eshop bylo v minulosti velice nákladné. Jejich provozovatelé si účtovali nemalé peníze za jejich tvorbu a následnou správu. Nástroje webmium jsou oproti konkurenci moderní, efektivní a jejich využívání není nákladná záležitost. Platíte pouze za provoz a nikoli žádné nesmyslné poplatky za úpravy a vývoj nástroje. Přizpůsobíme se vašim nárokům a služby můžete využívat jen pár měsíců nebo i několik let. Chytří podnikatelé naše služby využívají dlouhodobě a jejich podnikání vzkvétá.

Neváhejte a vyzkoušejte si to!

Pokud stále nejste přesvědčení o kvalitách našich nástrojů, tak si je zdarma vyzkoušejte. Uvidíte, že ovládání je jednoduché a zvládne ho každý.

A proč zvolit právě Webmium?

  • Vytvoříme Vám profesionální web nebo eshop připravený na zobrazení na jakémkoliv běžném počítači nebo mobilním zařízení
  • Nemusíte čekat měsíce, vše vytvoříme během krátké doby a bez velkých investic
  • U webu či eshopu optimalizujeme SEO pro vyhledávače tak, aby vás Vaši zákazníci bez problémů našli
  • Získáte jednoduchý nástroj pro správu Vašich stránek nebo eshopu
  • Vaše webové stránky budou bez jediné nevyžádané reklamy
  • Doména ve tvaru www.vasefirma.cz součástí balíčku
  • Webhosting bez omezení
  • E-mailové schránky součástí webu nebo eshopu
  • Online a telefonická podpora

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.