Direct Method for English – franchisový systém

Direct Method for English je mezinárodní licencovaný systém výuky anglického jazyka, jehož poskytovatelem v České republice je jazyková škola EMPIRE CZ s.r.o.

Franchising – nejrychlejší cesta k angličtině

Direct Method for English (DME) je chráněná metoda výuky jazyka tzv. přirozenou cestou. Hlavní důraz je kladen především na to, aby studenti během výuky komunikovali a dokázali tak zvládat běžné situace ve vyučovaném jazyce. Direct Method for English je jedním z nejúčinnějších a nejpraktičtějších způsobů, jak se naučit všeobecnou angličtinu a představuje klíčovou konkurenční výhodu na daném trhu.

Zájemci o licenci mohou být jak majitelé již zavedených jazykových škol, kteří hledají možnosti dalšího rozvoje, tak ti, kteří s podnikáním v oblasti jazykového vzdělávání teprve začínají.

Direct Method for English zaručuje franchisovým partnerům zachování jejich vlastní značky.  Také cenotvorba je plně v rukách jednotlivých partnerských škol, mohou si ceny kurzů přizpůsobit požadavkům zákazníků a současné situaci na trhu v jejich regionu. Výuková metoda DME nesvazuje franchisanty mimo kvalitativních parametrů výuky žádnými dalšími požadavky a nechává jim tak v podnikání nezávislost.

Partnerské školy DME působí v současnosti ve 13 městech České republiky. Očekává se, že v září 2011 bude metoda DME prostřednictvím nově vzniklých partnerských škol dostupná nejméně ve 20 městech ČR.

Nabídka franchisora

Zájemce o franchisingovou licenci výukové metody DME získá

  • regionální exkluzivitu na území, ve kterém působí,
  • kompletní podporu při zaučení lektorů,
  • ucelený systém výuky angličtiny,
  • a podporu ze strany centrály.

Podpora ze strany franchisora má podobu školení a materiálů, které zájemcům o franchisingovou licenci pomohou při zakládání nové jazykové školy nebo při zavádění této metody v již fungující jazykové škole.

Požadavky na franchisanta

Znalost anglického jazyka ze strany zájemce o licenci není podmínkou. Vstupní investice je tvořena pouze ročním poplatkem za licenci, který se pohybuje ve výši od 9 tis. Kč a poplatkem za metodické školení. Franchisanti dále neodvádějí žádné další poplatky či procenta z obratu.

PR článek

Témata:
franchising  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.