Levi´s® – franchisový systém

Franchisový systém Levi´s® nabízí partnerství ve formě podnikání pod značkou, která má ve sféře odívání konzistentní image dlouhodobě se opírající o ochrannou známku Levi Strauss.

Franchising – světoznámá džínová značka

Základy světoznámé značky Levi´s® byly položeny již v roce 1853, kdy Levi Strauss založil v San Francisku svůj první obchod s textilem a galanterií. S první dámskou kolekcí vstoupila značka Levi´s® do povědomí v roce 1935 a od roku 1957 začala dovážet své produkty také do Evropy. V současnosti je Levi´s® jedničkou na světovém trhu s denimem.

Franchisingové partnerství buduje Levi´s® v České a Slovenské republice již 12 let. Za tu dobu se podařilo založit síť 15-ti specializovaných obchodů v České republice  a na Slovensku. Mimo to pak Levi´s® prodává své produkty na více než 100 obchodních místech (multibrandové prodejny). Úspěšnost konceptu podnikání je prověřena historií a výsledky, které firmě každoročně zajišťují trvalou pozici mezi leadery na svém trhu.

Levi´s® je otevřen jak vstupu nových specializovaných franchisantů formou prodejny Levi´s® Store, tak zájemcům z řad multibrandových obchodů.

Levi´s® chce i nadále zůstat největší a nejprofesionálnější džínovou značkou a strategicky rozvíjet přidanou hodnotu firmy. Pro značku Levi´s® je velmi důležitá důvěryhodnost, prestiž a profesionálně poskytované služby ze strany franchisingových partnerů.

Prodejna Levis Store

Provozovna Levi´s® Store

Nabídka franchisora

Díky silné pozici na trhu Levi´s® přináší trvalé výhody pro franchisanty. Z hlediska financí jsou to nejvýhodnější obchodní podmínky, finanční podpora při budování obchodu a další finanční pomoc.

Levi´s® svým franchisantům poskytuje významnou lokálně cílenou marketingovou podporu, know-how a přidanou hodnotu díky znalosti podmínek na trhu, pomoc District managera při výběru vhodných lokalit a jednání s pronajímateli.

Podpora pro franchisanty je dále zajišťována prostřednictvím:

  • vzdělávacího programu Retail Academy,
  • interního informačního systému Vendor Managed Inventury,
  • zákaznického servisu pro franchisanta,
  • propracovaného provozního manuálu,
  • celorepublikových marketingových kampaní na podporu značky,
  • průběžného vzdělávání,
  • metodické a technologické podpory.

Požadavky na franchisanta

Franchisor klade důraz na profesionalitu a účast na provozu obchodu, nutné je dostatečně stabilní finanční zázemí. Osobní zkušenost s podnikáním zájemce o franchisingovou licenci Levi´s® je výhodou.

Vstupní poplatek k získání licence je 300 Euro, investice potřebné pro vybudování pobočky dosahují výše cca 15 tis. Kč na m2 prodejny.

Základní požadavky na frachisovou prodejnu Levi´s®

  • ideální rozloha obchodu Levi´s® Store se odvíjí od lokality, obvykle je to 140 m2 (80 m2 v případě multibrandových obchodů, kde musí být vyhrazeno min. 25 m2 pro 1 pohlaví nebo 40 m2 pro obě pohlaví),
  • umístění obchodu Levi´s® Store ve větších městech jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Bratislava, Košice aj. (multibrandové provozovny lze lokalizovat i do menších měst bez omezení).

Kontakt

Levi Strauss Praha, spol. s r.o.

Na Poříčí 10, 110 00 Praha 1

Mobil: +420 602 110 519

Tel.: +420 221 899 370

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: www.levi.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Simone Vaccino, district manager pro ČR

Miroslav Kubricht, ředitel společnosti

PR článek

Témata:
franchising  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.