15 tipů, se kterými vyhrajete každou zakázku

Společnost B2M.CZ má za sebou již 11 let zkušeností s provozováním poptávkových systémů a je jedničkou v tomto oboru v České i Slovenské republice. Nyní předává získané zkušenosti podnikatelům a radí jim, jak postupovat, aby získali co nejvíce zakázek.

Poptávkový server ePoptávka.cz provozovaný společností B2M.CZ rozesílá registrovaným dodavatelům měsíčně asi 8 000 poptávek od soukromých i firemních poptávajících zákazníků. Firmy a živnostníci, kteří chtějí na základě zaslaných poptávek získat zakázky, reagují zasíláním nabídek poptávajícím. „Pravdou je, že ne všichni dodavatelé přistupují ke zpracování nabídky zodpovědně a komplexně,“ říká Jiří Ondera, produktový manažer společnosti B2M.CZ, a dodává: „Díky zpětným vazbám od poptávajících víme, že dodavatelé si mnohdy zcela zbytečně usnadňují práci, posílají nabídky neúplné, zkratkovité, nekonkrétní, netýkající se obsahu poptávky, občas dokonce pošlou pouze ceník či odkaz na své webové stránky.“ Takoví dodavatelé ovšem získávají zakázky velice obtížně, a není se čemu divit.

Společnost B2M.CZ proto navázala spolupráci s profesionálním obchodníkem, podnikatelem a školitelem Janem Laiblem a spolu s ním připravila pro dodavatele systému ePoptávka.cz unikátní videokurz „15 tipů, se kterými vyhrajete každou zakázku“. V 15-ti lekcích videokurzu lektor předává ty nejlepší rady a doporučení, jak účinněji a efektivněji pracovat se získanými poptávkami a být tedy úspěšnější v získávání zakázek. Vše je demonstrováno na základě konkrétních a praxí ověřených příkladů aktivit a postupů. Videokurz je k dispozici nejen v online podobě, ale zároveň i na DVD spolu s tištěnou příručkou.

„Naším záměrem bylo přimět dodavatele systému ePoptávka.cz, aby se zamysleli nad tím, jakým způsobem pracují s informacemi, tedy s poptávkami, které jim zasíláme, a zároveň jim dát k dispozici jednoduchý a účinný nástroj, který pomůže odstranit nedostatky a povede ve svém konečném důsledku k získávání většího počtu zakázek,“ říká ještě Jiří Ondera.

Další informace o videokurzu spolu s úvodním videem najdou zájemci z řad firem a živnostníků v příslušné sekci portálu ePoptávka.cz.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.