3 věci, díky kterým lidé vaši akci nepřehlédnou

Plánujete akci? Aby se povedla tak, jak si přejete, budete potřebovat pořádné vybavení. Velký výběr může být často na škodu. Na trhu je totiž spousta zbytečností, které jen obrací vaši pozornost nesprávným směrem. Co by však nemělo na každé správné události chybět? To se dočtete v článku.

Dokonalé zázemí pod nafukovacím stanem

Jako základ potřebujete přístřeší. Místo, kde se bude vše odehrávat. Nafukovací stany jsou na zimní akce ideálním služebníkem. Stojí spolehlivě na zpevněném i nezpevněném povrchu. Navíc si na ně můžete nechat natisknout například reklamu. Ta jde vždy dobře vidět i na větší vzdálenost.

Co se týče přípravy prostor, nemusíte se vůbec ničeho bát. Stany jsou nafouknuté velmi rychle a jednoduše se s nimi manipuluje. Takže když se rozhodnete, že by měl stát o pár metrů dál, není to žádný problém. Kvalitní prodejci vám vyřeší i elektrické připojení, které v rámci služeb zařídí přímo ve stanu.

Nafukovací stan

OhřívadloNenechte návštěvníky mrznout

Když je vám i na skvělé akci zima, není to nic příjemného a často jdete raději brzo domů. A vaši návštěvníci to budou mít stejně. Výborným řešením je venkovní topení. Existuje několik možností, například mobilní plynové topení – tak zvaný hříbek nebo infrazářiče. Zajistí vašim hostům teplo, a tím spojenou pohodu. Akci si tak určitě více užijí a budou mít pozitivní vzpomínky spojené s vámi. Venkovní plynové topení je to nejmenší, co můžete pro komfort svých návštěvníků udělat.

 

nafukovaci reklamaDejte o sobě vědět nafukovací reklamou

Už od příjezdové cesty by měli všichni vědět, kdo akci pořádá. K tomu vám skvěle pomůže nafukovací reklama. Nezáleží na tom, jestli si vyberete nafukovací balóny, nafukovací totemy, sky dancera apod. Tato forma prezentace je jen těžce přehlédnutelná, proto hravě zaujme každého příchozího. Nafukovadla opět snadno nachystáte i sbalíte. Pro ještě větší viditelnost je možné některé druhy prosvětlit pomocí LED světel. Budou tak krásně vidět i za tmy.

 

Poraďte se s odborníky

Pořádáte-li svou první akci nebo si prostě jen nejste jistí, jaké vybavení pořídit, není nic lehčího než se obrátit na odborníky v oboru. Ti vám poradí nejen s výběrem vhodného vybavení, ale také pomůžou s potiskem a dalšími nezbytnostmi. TKF pomáhá lidem být vidět a mít skvělé akce více než 20 let. Nezaměřují se ale pouze na nafukovací reklamu. V jejich repertoáru jsou také party stany, venkovní nábytek, sedací vaky, venkovní vybavení pro restaurace a lyžařské areály. To jim dává jedinečnou možnost postarat se o vaši akci od A do Z.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.