4 tipy na moderní a rychlé online půjčky

Řešit nevýhodnou finanční situaci je velmi nepříjemné. Ocitnout se v ní ovšem bohužel může každý. Nečekané výdaje totiž nepatří mezi nic, co by vás nemohlo potkat. Asi nejčastěji se lidé uchylují půjčkám u rodinných příslušníků. Ty jsou pochopitelně bezúročné, rychlé a výhodné. Ne všichni ale máme v rodině takto finančně disponované příbuzné. Proto je zapotřebí o peníze žádat jinde. Ano, optimální volbou jsou rychlé nebankovní půjčky na internetu. Online se můžete dostat k požadované finanční částce vcelku rychle a efektivně. Jen je nutné brát v potaz několik důležitých aspektů. Ty si postupně vyjmenujeme a následně dáme 4 tipy na aktuálně nejvyužívanější nebankovní půjčky.

Operativní půjčky zdarma a mnohá jiná lákadla

Určitě je třeba jmenovat i důležité aspekty, které je nezbytné brát v potaz před realizací konkrétní půjčky online. V první řadě se zaměřte na výši přeplatku. Na trhu existují operativní půjčky zdarma. Některé společnosti zkrátka nabídnou první úvěr bezplatně a vy si budete moci rozmyslet, zdali si podruhé půjčíte i s již poněkud přísnějšími pravidly. Sledujte také i další podmínky pro získání půjčky. Jedná se třeba o nahlížení do registru dlužníku, nezbytnost ručitele a prokázání aktuální výše příjmu. I tyto podmínky jsou často pro uskutečnění půjčky bez poplatku nezbytné.

Až 12 500 korun ze Zaplo půjčkou

Ne, Láďa Hruška peníze skutečně nepůjčuje, nicméně využít lze služeb společnosti Zaplo, v jejíž mediální kampani tento lidový všeuměl vystupuje. Získat můžete až 12 500 korun, přičemž splatnost je stanovena na 15 dní. Noví klienti mohou dosáhnout na příjemných 8000 korun. Určitě ale počítejte s tím, že Zaplo bude nahlížet do registru dlužníků. Ručitele potřebovat nebudete!

Kompaktní Via SMS půjčka

Zajímavou volbou je také realizace půjčky prostřednictvím krátké textové zprávy. Typickým příkladem budiž Via SMS půjčka. Její velkou předností je celková výše, jež dosahuje na velmi solidních 20 000 korun. Peníze se vyplácejí jednorázovým převodem na bankovní konto klienta. Ten je prověřen ještě před realizací úvěru, zdali nefiguruje v registru dlužníků. Doba splatnosti se u Via SMS půjčky pohybuje v rozmezí od 7 do 30 dní. Výše první půjčky činí v maximu 6 000 korun.

Kamali půjčka

Tento úvěr přináší v maximu 20 000 korun se splatností na 30 dní. Jinak lze u této společnosti zažádat i o velkou půjčku, a to až do výše 200 000 korun. Její splatnost je možné natáhnout na 84 měsíců. Půjčka Kamali je určena pouze fyzickým osobám s tím, že musí dosáhnout hranice plnoletosti.

Ferratum Bank jako tradiční poskytovatel nebankovních půjček

Kdo by nechtěl získat peníze do pouhé jedné minuty od schválení konkrétní půjčky? Asi každý! Ferratum Bank to bez problémů dokáže. Společnost nabízí půjčky ve výši od 500 do 10 000 korun, k jejichž realizaci není zapotřebí zástavy ani ručitele. Doba splatnosti se přitom standardně stanovuje na 45 dní.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.