Balíky s Delibarry: Konkurenční výhoda, která sniží náklady

Je to právě cena, podle které se mnohdy rozhoduje zákazník při výběru e-shopu, a poštovné ji může pořádně vyšroubovat. Díky službě Delibarry můžete posílat balíky za zlomek běžné ceny a převálcovat rivaly bezkonkurečně nízkým poštovným. A navrch získáte výkonný nástroj, se kterým bude expedice zboží hračka.

Tak drahé? To musí jít levněji

Delibarry založili Martin Janošík a Robin Holešínský. Denně posílali tisíce balíčků a díky tomu měli s dopravci velmi výhodné smlouvy. Když porovnali ceny, za které posílají oni, s těmi pro řadové zákazníky, udivil je propastný rozdíl. A tak se rozhodli zprovoznit službu, která zprostředkuje stejně výhodné podmínky i ostatním.

Jako klíčové hodnoty si vytkli nízkou cenu, spolehlivost a rychlé dodání. Rychlost se pak stala zdrojem inspirace pro název – ten kombinuje anglický výraz delivery se jménem Barry Allen, tedy civilním jménem superhrdiny Flashe, který je, jak asi tušíte, rychlý jako blesk.

5 argumentů, proč s Delibarry spolupracovat

  • Delibarry doručuje fakt rychle. Zboží dostanou kzákazníkovi do 24 hodin po Česku, do 48 hodin po Evropě a do 72 hodin kamkoliv po světě.
  • Čím více balíků, tím nižší Ceny se určují pro každého klienta samostatně, podle objemu posílaných záše záleží na domluvě.
  • Silní partneři = silné zázemí. Delibarry nestojí na službách jednoho dopravce, a tak si můžete být jisti jak spolehlivostí, tak nejlepšími podmí
  • Připravujeme klientskou sekci s možností integrace. Všechny zásilky si každý klient bude spravovat přes svůj účet vpřehledném systéětší pohodlí lze rozhraní integrovat do CMS pomocí modulů.
  • Delibarry vás nenechá na holičkách. Agilní zákaznická podpora vám vždy ráda odpoví na všechny otázky a pomůže sjakýmkoliv problé

Expandujte!

Kombinace nízkých nákladů, spolehlivosti a rychlosti dělá z Delibarry ideálního parťáka pro expanzi vašeho podnikání. Párkrát doručíte kopačky rychleji než konkurent a – hle! – objednávky porostou. A až bude mít ošpuntovanou podrážku celá republika, bez zaváhání můžete začít saturovat další státy. Vždy za nejmenší možné poštovné a nejrychleji jak jen to jde.

Navštivte DeliBarry a zjistěte, jak získat konkurenční výhodu, která snižuje náklady tím, že vložíte Váš email do formuláře na stránce pro firmy.

PR článek

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.