Bezpečnostní dveře do kanceláře – ano, či ne?

Zabezpečení kanceláří by mělo být jedním z nejzákladnějších zájmů firem, bez ohledu na jejich velikost či oblast podnikání. Každé ohrožení majetku nebo zaměstnanců vám totiž může způsobit velké problémy.

Častým terčem jsou malé společnosti

Malé firmy často předpokládají, že se nemají čeho obávat. Opak je pravdou. Pro zloděje bývají malé společnosti atraktivnější, protože představují jednodušší cíl a menší riziko dopadení. Kromě ztráty neadekvátně zajištěných peněz v kancelářích účetních a odcizení majetku, se v dnešní moderní době mohou podniky obávat i úniku citlivých dat. Administrativní budovy proto vyžadují vysokou úroveň zabezpečení.

Nejsou dveře jako dveře

Otevřít klasické dveře je pro zkušeného zloděje hračka. Proti nezvaným návštěvníkům vám poslouží bezpečnostní vchodové dveře s certifikovanou bezpečnostní třídou 3. Ta má dostatek jistících bodů, díky kterým jsou dveře odolné proti vysazení z pantů, odvrtání zámku či pokusu o násilné překonání. Bezpečnostní dveře vám pomohou při požáru. Vnitřní složení a konstrukce splňují ty nejpřísnější protipožární požadavky. To znamená, že dokáží zadržet požár mimo kanceláře po dobu 30 minut, a vy tak získáte potřebný čas na evakuaci.

Nenechte se při práci rušit

Ochrana proti zlodějům není jedinou výhodou bezpečnostních dveří. S jejich pořízením získáte také výbornou protihlukovou ochranu, která vám zajistí ničím nerušené soustředění na práci. Kvalitní bezpečnostní dveře dokáží pohltit zvuk o frekvenci až 44 decibelů. Rozhovory na chodbě či zvuky hlasitého výtahu už vás nikdy obtěžovat nebudou.

Svěřte své bezpečí do rukou odborníků

Pokud chcete mít jistotu, že budou vaše kanceláře dostatečně chráněny, obraťte se na firmu HT dveře. Kvalifikovaní odborníci vám pomohou s výběrem nebo navrhnou bezpečnostní dveře na míru podle vašich potřeb. Montážníci zvládnou kompletní realizaci za pár hodin a vy se můžete spolehnout, že dostanete ten nejlepší servis.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.