Bezpečnostní prvky pro uživatelský komfort rolovacích mříží

Mechanické zábranné systémy hrají trvale významnou roli v ochraně majetku. Jedním z nich jsou i mříže, které jako fyzická překážka skvěle doplňují rozmanitý výběr elektronických systémů. Výhodou bezpečnostních mříží je, že se hodí k zabezpečení soukromých i komerčních objektů, do oken, dveří i vjezdů.

Zakázkově vyráběné mříže Minirol

Mříže jsou, stejně jako ostatní produkty této značky, vyráběny na míru podle požadavkům zákazníků. V portfoliu výrobce najdete mříže lamelové a skládané, z oceli nebo hliníku a v rozmanitém barevném provedení. Všechny tyto možnosti najdete popsané i v ceníku rolovacích mříží, který si vyžádejte u obchodních partnerů značky Minirol.

Ochrana uživatele při používání mříží

Důležitým hlediskem všech rolovacích systémů je jejich bezpečnost. Z toho důvodu mají rolovací mříže značky Minirol už z výroby zabudovanou pojistku proti pádu. Zabezpečení proti nadzdvižení je u lamelových mříží nabízeno jako prvek ochrany v nadstandardu. V případě skládaných mříží lze pro stejný účel doobjednat zámek. Rolovací mříže ovládá elektrický pohon a při výpadku je k dispozici nouzové ovládání klikou. Ke kontrole vlastního chodu mříží slouží zvukové nebo světelné upozornění.

Překážka zajišťující bezpečnost vašeho majetku

U snadno dostupných objektů, veřejných a komerčních prostor patří ochrana prostřednictvím mříží k nezbytným formám zabezpečení majetku. Vedle monitorovacích a poplašných zařízení, která výborně doplňují systém ochrany objektu, představují bezpečnostní rolovací mříže na výlohy fyzickou překážku odrazující od nežádoucího vniknutí. Ačkoli jde v první řadě o prvek ochrany, v komerční sféře mříže dobře fungují také jako estetický prvek.

Pokud máte další dotazy, případně Vás zajímá cena rolovacích mříží, neváhejte zaslat nezávaznou poptávku přímo na webu Minirol.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.