Čekáte na Black Friday, abyste ušetřili? Potraviny nakoupíte levně po celý rok!

V Americe a v posledních letech už i u nás se spousta lidí nemůže dočkat toho, až nastane největší nákupní svátek celého roku zvaný Black Friday. Vždy vychází na čtvrtý pátek v listopadu, tedy den po oslavách slavného amerického Dne Díkůvzdání, a každoročně odstartovává vánoční nákupní horečku s obrovskými slevami na nejrůznější zboží, které ve spoustě obchodů dosahují klidně až osmdesáti procent.

Není tedy divu, že se lidé už od září třesou a plánují, za co své naspořené peníze utratí. Akce se totiž vztahují praticky na vše, od oblečení a obuvi, které je u nás během Černého pátku nejprodávanější, až po elektroniku a hračky. Jedná se tedy o dokonalou příležitost k nákupu vánočních dárků. S portálem Kimbino, který sdružuje akční letáky všech obchodů, navíc najdete všechny Black Friday letáky hezky na jednom místě, takže se vám nestane, že byste jakoukoliv slevu propásli!

Kvůli potravinám na Black Friday čekat nemusíte

Ať už jsou ale Black Friday slevy jakkoliv výhodné, nikdy vám nemohou ušetřit tolik peněz jako běžné nákupy, které děláte po celý rok. Co totiž nekupujeme nejčastěji, protože se bez toho zkrátka neobejdeme? No přece jídlo! Každého z nás přepadne hlad několikrát za den, takže trávíme plno času vařením, a co nakoupíme na začátku týdne, to musíme na konci týdne kupovat zase znovu. Proto se sledování akčních letáků s potravinami skutečně vyplatí.

Zkuste se například inspirovat nabídkou, kterou přinese Kaufland leták příští týden. V každém letáku Kaufland jsou první stránky věnované akcím označovaným jako Superkauf. Jedná se o ty nejvýhodnější akce za celý týden, a to vždy na ty nejprodávanější potraviny Takže na těchto stránkách najdete například různé druhy zeleniny, pečiva, masa a uzenin, jogurtů a dokonce i piva. Kaufland do těchto akcí často zařazuje i drogerii jako přípravky na praní a mytí nádobí, takže když si na ni počíháte a uděláte zásoby, můžete ušetřit nemalé peníze.

S nákupním seznamem půjde vše lépe

I když využijete všemožné slevy a akce, pokud budete nakupovat nepotřebné věci a ještě k tomu v nadměrném množství, tak stejně příliš neušetříte. Jídlo, které vám v lednici přebývá, se po pár dnech stejně zkazí, takže ho vyhodíte do koše a spolu s ním i peníze, které jste za něj utratili. Když si však sepíšete nákupní seznam a ještě přitom přihlédnete k aktuálním akcím, které nabízí Penny leták, bude pro vás šetření mnohem snadnější. Až pak totiž půjdete na nákup do Penny, zamíříte přímo pro položky ve vašem seznamu a ostatních potravin si jednoduše nebudete všímat, takže vás ani nebudou tolik lákat.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Karla2012 Já na Black Friday taky nečekám. Zajímavé akce jsou po celý rok, jen musí člověk sledovat nabídku obchodů. Před Vánocemi chodím do obchodů minimálně, protože to davové šílenství není nic pro mě. Vánoční dárky začínám kupovat už v únoru, takže to nenechávám na poslední chvíli. Na letošní Vánoce mi chybí už jen nějaké drobnosti. Hodně jsem toho letos koupila přes internet, což byla naprostá pohoda. Kromě toho jsem také objevila zajímavý web se slevovými kupóny https://slevovykupon.net , se kterými je nakupování přes internet ještě výhodnější.
6.11.2019 06:04 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.