Česká spořitelna a Komerční banka pomohou začínajícím podnikatelům díky evropské podpoře

Začátky podnikání jsou plné euforie, nadšení a očekávání. Na druhou stranu mnoho začínajících businessmanů prožívá i pocity strachu, napětí a nejistoty. Trápí je především finanční stránka.

Doby, kdy začínající podnikatelé získali v bance jen stěží úvěr, jsou pryč. Bankovní půjčky určené konkrétně pro rozjezd podnikání přesto nenabízí mnoho bank. Vhodnou alternativu však lze nalézt.

„Startovací“ úvěry od Evropského investičního fondu

Komerční banka a Česká spořitelna se zapojily do unikátního úvěrového programu. Díky spolupráci s Evropským investičním fondem zařadily do svého portfolia produkty vhodné na rozjezd podnikání. Nejlevnější půjčka tak může být právě od těchto dvou velkých bankovních domů.

- Komerční banka nabízí Profi úvěr Start s úrokem maximálně 9,9 % p.a. Zájemci mohou zažádat o úvěr ve výši až 1 000 000 Kč se splatností 5 let. Pro získání půjčky stačí předložit podnikatelský plán.

- V portfoliu České spořitelny se nachází Firemní úvěr Start-up ČS. V rámci půjčky je možné zažádat až o 650 000 Kč, s dobou splatnosti 6 let a s úrokem 9 % p.a. 

Banky beze strachu z neschopnosti splácet mohou půjčovat na rozjezd podnikání i opravdovým nováčkům ve světě businessu. Případná rizika jsou totiž kryta právě ze zmiňovaného Evropského investičního fondu. 

V začátcích podpoří podnikatele i řada jiných produktů a bank

Komerční banka a Česká spořitelna však nezůstaly jen u půjček a nabízí i Profi účet pro začínající podnikatele od KB, Firemní kontokorent ČS – Startovací, Podnikatelské konto Klasik na 1 rok zdarma od ČS nebo Program na podporu inovativních projektů Inostart.

Na startu každého businessu pomohou ale i další banky. Důležité je jen srovnávat nabídky a najít tu pravou. Na rozvoj podnikání lze sjednat například Neúčelový úvěr od Raiffeisenbank, půjčku od Air Bank, Fio podnikatelský úvěr, FÉR půjčku od Sberbank nebo Minutovou půjčku od Equa Bank. K chytrému internetovému porovnání lze využít portál www.půjčka.co, kde najdete přehled bankovních úvěrů.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.