Cesta k úspěšnému podnikání je trnitá, naštěstí ji zmírňují snadno dosažitelné půjčky

Český národ je podnikavý. Potvrdilo se to v porevolučních letech, kdy se lidem otevřely nové možnosti a jejich touha postavit se na vlastní nohy a dělat svobodně to, co je baví a z čeho budou mít zisk, byla nejvhodnější dobou k realizaci plánů.

V současné době můžeme pozorovat totožné tendence. Když už existuje jasná podnikatelská vize a rozhodnutí, že právě to je ten správný směr, který by mohl přinést výsledný zisk, postaví se začínajícímu podnikateli do cesty řada dalších překážek. Jednou z nich je – a není to jen záležitost těch, kteří teprve startují svůj byznys – sílící byrokracie. To, na co dříve obchodníci potřebovali jen jeden papír, si dnes musí vytisknout celý arch, nedejbože ještě zaúkolovat vyplněním nezbytných dokumentů externí firmu. Pokud se chce podnikatel vyhnout zaměstnávání dalších lidí, které by musel zaplatit, zpracuje si účetní záležitosti sám, což ho logicky odvádí od práce a následného výdělku z ní.

Jednou z výhod dnešní doby jsou však snadno dosažitelné úvěry, které pomůžou podnikatelům rozjet svůj byznys nebo vypomoct v situacích, kdy se peněz na cokoliv nedostává. Bankovní i nebankovní subjekty se předhánějí s půjčkami, nabízejí nepřeberné množství úvěrů pro podnikatele, akční půjčky, v nichž klientům garantují vrácení části splátky zpět.

Pokud chce podnikatel pokrýt mimořádné výdaje na nákup nového počítače nebo na dovybavení provozovny, jako dobrá varianta se nyní jeví Bonusová půjčka pro podnikatele od společnosti PROFI CREDIT. Klient si půjčí 33 000 Kč, ale splácí, jako by si půjčil jen 30 000 Kč, dostane tedy 3 000 Kč jako bonus. PROFI CREDIT navíc po klientovi nechce dokládat podnikatelský záměr, nezajímá ho zisk, ale obrat a nemučí ho přehnanou dokladovostí a papírováním.

V případě, že podnikatel potřebuje větší kapitál, PROFI CREDIT nabízí i jiné druhy půjček. Může zažádat o podnikatelský úvěr ve výši až 200 000 Kč a peníze mu přijdou na účet už za 24 hodin od schválení půjčky. I v tomto případě platí jednoduché podmínky pro sjednání půjčky uvedené v Bonusové půjčce pro podnikatele. Za bezproblémové splácení může navíc každý očekávat až 27 000 Kč jako bonus.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Burton Loan Consults Potřebujete úvěr na nákup nebo zahájení podnikání? Reklama od společnosti BURTON LOAN FIRM půjčky / financování společnosti nabízející podnikatelské půjčky, půjčky na osobní půjčky, půjčky na nemovitosti nebo nemovitosti s úrokovou sazbou minimálně 2 - 3% ročně. Kontaktujte nás pro více informací.

E-mail: nebo
Webová stránka: www.burtonpaulloanfirm.wix.com/loan
24.1.2018 00:57 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.