Chcete si konečně dodělat vysokoškolské vzdělání? Začít studovat lze již od února

Řada z nás dala podnikání či budování kariéry přednost před dokončením vysokoškolského vzdělání. Teď nás trochu mrzí, že nám u jména chybí titul, nebo ten správný titul. Mnohdy jsme též vystudovali obor, který nemá s naší současnou kariérou nic společného. Velice často nás dokonce svědí dlaně a opět bychom se rádi začetli do skript a něčemu novému se na akademické půdě přiučili. Není nutné snít. Již od února máte možnost začít studovat.

Vysoká škola podnikání a práva je průkopníkem ve studiu od letního semestru

Tento flexibilní přístup je studenty všech věkových kategorií velice ceněn. Po novém roce jsme ještě plní předsevzetí a jednodušeji se pouštíme do nových věcí – třeba právě do studia vysoké školy. Přihlášky je proto možné podat až do 28. února 2019. Studovat začněte rovnou v letním semestru, a to od března 2019. Škola má pobočky celkem ve třech městech (Praha, Brno, Ostrava) a studium od února se otevírá v Praze.

Studujte, co vám bude hodit při práci

Vysoká škola Praha otevírá bakalářské studium v oborech Podnikání, Podnikání a management v obchodu a službách, Aplikovaná informatika, Právo v podnikání a Právo ve veřejné správě. Pokud jde o navazující magisterské studium, otevírají se obory Právo v podnikání a Právo ve veřejné správě.

Studium na soukromé vysoké škole je plně hrazeno studujícím. Možné je však platbu školného rozdělit do několika splátek, což je pro zaměstnané studenty velice výhodné.

Vedle studia zvládnete nadále chodit do zaměstnání nebo podnikat

Studium můžete, ale nemusíte absolvovat formou denního, tedy prezenčního studia. Vysoká škola vychází vstříc studentům všech generací, a tedy i pracovně vytíženým podnikatelům nebo manažerům, či prostě lidem, kteří nemají příležitost studovat bez toho, aby byly současně zaměstnaní. Proto lze všechny obory studovat i formou kombinovaného (dálkového) studia.

Studovat lze i MBA

Kompletní nabídku bakalářských a magisterských programů uzavírá i možnost neuniverzitního vzdělávání ve studijním programu MBA. Vhodné je pro absolventy minimálně bakalářského stupně vysoké školy. Nabízí speciální manažerské vzdělávání pro manažery firem, ale i pro podnikatele.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.