Chcete si pořídit Volkswagen Golf na operativní leasing?

V posledních několika letech vzrostl zájem o operativní leasing, protože stále více podnikatelů preferuje služby, které jim usnadní každodenní fungování. Sice se nestanete majitelem automobilu, na druhou stranu vám však odpadnou starosti spojené s pojištěním, servisem, výměnou pneumatik, dálniční známkou a podobně. Jak si tedy pořídit automobil na operativní leasing?

V první řadě bychom vám měli vysvětlit, co je to operativní leasing. V podstatě se jedná o dlouhodobý pronájem vozidla, přičemž na konci smlouvy nepřechází vozidlo do vašeho majetku, ale zůstává v majetku leasingové společnosti. Po uplynutí smlouvy si lze zvolit novější model, takže neustále jezdíte ve spolehlivém automobilu.

Volkswagen Golf na operativní leasing

Velice žádaný je Volkswagen Golf na operativní leasing, protože se jedná o komfortní automobil s nízkou spotřebou. V nabídce je několik variant tohoto automobilu, takže si sami zvolíte, jaký výkon chcete. Stejně tak se vám nabízí možnost volby, co se týče barevného provedení.

Volkswagen Golf je dynamický automobil, u něhož hrají harmonie s elegancí hlavní roli. Sériové halogenové světlomety s LED světly pro denní svícení slibují dokonalý výhled i při špatném počasí. Ve výčtu výhod bychom mohli pokračovat.

Škoda Octavia na operativní leasing

Zapomenout nesmíme ani na Škoda Octavii. Jedná se totiž o populární model, jenž je na českých silnicích vidět opravdu často. Škoda Octavia na operativní leasing je mezi podnikateli velice žádaná, neboť interiér nabízí dostatek prostoru. Co se zevnějšku týče, je reprezentativní, takže s ním můžete jezdit i na různé pracovní schůzky.

Operativní leasing je možné dát do nákladů, což je další jeho výhoda. Stále tedy o tomto produktu pochybujete? Už nemusíte.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.