Chcete už zítra podnikat? Víme, jak založit s.r.o. za jediný den

Přestože zákony přece jen založení společnosti s ručením omezeným zjednodušily, pořád trvá několik dnů. Obvykle, pokud se vše povede, zvládnete tuto proceduru do týdne až deseti dnů. Jenomže co dělat, jestliže potřebujete podnikat už zítra? Nebo když nechcete zakládáním firmy marnit svůj drahocenný čas?

Companies.cz pro vás s.r.o. zajistí už během jednoho dne

Nezáleží na tom, zdali potřebujete začít podnikat v České republice nebo na Slovensku. Tam i tam je firma schopna pro vás s.r.o. zařídit během jednoho dne. Pokud chcete mít firmu k dispozici ihned, zaplatíte za to 22 900 Kč plus DPH. Pro mnoho podnikatelů je to doslova spása. Ještě v ten samý den můžete vystavit své první faktury.

Když na firmu nespěcháte, je to ještě levnější

Jestliže vám postačí založení sro do pěti až šesti pracovních dnů, je cena výrazně nižší. Podle počtu zakladatelů začíná na ceně 12 900 Kč plus DPH.

Pokud si k firmě vyberete rovnou virtuální sídlo na 24 měsíců, bude vás založení s.r.o. stát pouhých 6200 Kč plus DPH. Za sídlo pak zaplatíte 440 Kč bez DPH měsíčně. Pozor! Jde o časově omezenou akci do 31. 3. 2019. Chystáte-li se založit eseróčko, určitě ji využijte.

A kde mohu sídlo získat? V rámci České republiky nabízí Companies.cz sídlo v Praze, v Ostravě, v Karlových Varech, v Brně, v Liberci nebo v Plzni. Že jste, pokud jde o sídlo, vybíraví? V Praze si můžete zvolit sídlo na Praze 1, 3, 4, 8, 10 i 12. V ceně je pronájem virtuálního sídla i přebírání pošty včetně doporučené. K tomu za příplatek celá škála užitečných doplňkových služeb.

Založení firmy nebylo nikdy tak snadné, a to ani když potřebujete něco speciálního

V ceně založení společnosti s ručením omezeným máte veškeré formality, které jsou potřebné. Včetně veškerých notářských poplatků, poplatků za ověřování dokumentů i za kolky pro zápis do obchodního rejstříku a na živnostenský rejstřík.

Doplňkovou službou je registrace založené společnosti k DPH za příplatek 2000 Kč plus DPH.

Na trhu sice najdete na první pohled i levnější firmy, avšak velice rychle zjistíte, že mnohé služby musíte doplatit zvlášť. Na rozdíl od konkurence vám Companies.cz nabízí i ohlášení řemeslných živností bez příplatku, koncese pro autodopravu do 3,5 tun, koncese na prodej alkoholu i registraci k dani z příjmu finančních osob (DPPO) na finančním úřadě. Jiné firmy tyto služby nezajišťují vůbec, nebo za výrazný příplatek.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.