Chcete vytvořit web, který opravdu funguje? Musí mít duši i koule...

Kvalitní webová prezentace dnes nedílně patří ke každé společnosti. Právě správně nastavenými internetovými stránkami lze nejvíce upoutat pozornost obchodních partnerů a samozřejmě zákazníků. Co by měl všechno moderní web splňovat, kde si jej nechat vytvořit a jakou roli hraje jeho obsah? Přesně na tyto otázky se zaměříme v následujících řádcích.

Funkční a designově povedený web

Spousta firem má internetovou prezentaci, nicméně reálně ji navštíví málokdo, což je pochopitelně špatně. Počet návštěvníků nám dá odpověď na to, jestli je web skutečně funkční, anebo nikoliv. Jinými slovy, musí splňovat několik důležitých kritérií. Tím prvním je zanechání skvělého prvního dojmu. Když prostě stránky uvidíte, měli byste mít vnitřní pocit: „ano, tady jsem správně, tohle jsem hledal.“ I na základě upoutání prvotní pozornosti se rádi vrátíte. Musí dojít k tomu, že se návštěvník identifikuje s vámi nabízenými produkty nebo službami. Velmi důležitá je nejen tvorba webových stránek, ale i optimalizace stránek na relevantní klíčová slova. Jen tak si budou vašeho webu všímat vyhledávače. Tím pádem se logicky zvýší i návštěvnost a zisk.

Spolehněte se na profesionály

Řešit novou internetovou prezentaci svépomocí je samozřejmě možné, nicméně nikoli efektivní. Vyplatí se vsadit na specialisty, kteří se zabývají webdesignem a vším s ním spojeným. Výbornou volbou je společnost Digital Reality Studios, s.r.o. Ve spolupráci s ní se vám podaří získat web s obrovským potenciálem. Jak všechno probíhá? Velmi jednoduše. Vy si vytvoříte seznam obchodních priorit a ujasníte si, co chcete prodávat a jakým způsobem. Studio DRS poté vytvoří speciální analýzu, jež dokáže skloubit právě priority vaší firmy s potenciálem, jež nabízí internet. Vytvoří strukturu a komunikační strategii, kterou se budete řídit. Samozřejmostí bude i využití správných klíčových slov, díky nimž se web bude umísťovat ve vyhledávačích.

Kvalitní obsah láká návštěvníky

Nejen vzhledem dokážete upoutat pozornost. Nesmírně důležitou roli hraje i text, respektive sdělení, jež chcete svým zákazníkům poskytnout. V každém případě se nevyplatí spousty řádků nic neříkajícího textu. Přesně to si společnost DRS uvědomuje, a proto se o otextování vašich nových internetových stránek postará profesionální copywriter se smyslem pro efektivitu sdělení. Texty budou prostě a jednoduše prodejní, z čehož vyplynou i konverze či přímo nákupy. Tvorba profesionálního webu se neobejde ani bez vytvoření loga společnosti. To musí být originální stejně tak jako obrázky, jež v prezentaci budou. Sami se ostatně můžete přesvědčit, když se podíváte na reference zmiňovaného studia.

Pokud hledáte profesionály na tvorbu webových stránek, grafického designu a reklamy, přijďte přímo do studia Digital Reality Studios, s.r.o. na kávu nebo něco silnějšího. Nachází se na horách (Mariánských) v srdci Ostravy - více informací na webu drs.cz.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.