Chcete zlepšit svoji angličtinu nebo němčinu?

INTACT je specializovaná, koncesovaná cestovní kancelář, která zajišťuje jazykové kurzy v zahraničí. INTACT je na trhu již 26 sezón a byl 4x nominován na prestižní LTM Awards pro nejlepší agenturu v oblasti střední a východní Evropy.

Kvalitní znalost angličtiny, němčiny nebo jiného cizího jazyka je pro Vás důležitá. Najímáte tlumočníky nebo svěřujete obchodní komunikaci svým podřízeným? Na studium jazyků nemáte čas nebo se spoléháte že "ono to nějak půjde" nebo "po třetí vodce mluvím výborně"?

Nejspíš víte, kolik peněz byste ušetřili, kdybyste nemuseli používat jazykové služby, kdybyste mohli komunikovat se svými obchodními partnery přímo! Určitě byste měli větší prestiž v očích svého obchodního partnera a dokázali vyjednat lepší obchodní podmínky. Jaké řešení navrhuji? Nejúčinnější metoda k prolomení jazykové bariéry je jazykový kurz v zahraničí.

INTACT - specialista na jazykové kurzy v zahraničí
Jmenuji se Karel Klusák a jsem majitelem specializované CK INTACT, studium v zahraničí. Jsme na trhu již 26. sezónu a náš jediný obor činnosti je prodej jazykových kurzů v zahraničí a poradenství s tím spojené. Rádi Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího kurzu, zajistíme Vám full service od kurzu přes ubytování, dopravu až po případná víza a pojištění. Navíc Vám nabídneme výrazně lepší cenu, než kdybyste si zajišťovali kurz sami.

Nabízime 13 světových jazyků ve více než 40 zemích světa. Nabízíme nejen kurzy pro zaneprázdněné podnikatele a manažery - velmi intenzivní kurzy v malých skupinách, ve školách, které se zaměřují na business klientelu - ale i pro děti a mládež, dospělé, učitele a seniory.

Kurzy v zahraničí se vyplatí

Během 2 týdnů budete mít nejméně 100 lekcí výuky a mluvní praxe - nejméně 60 lekcí výuky, k tomu 1 - 2 hodiny konverzaci se spolužáky během akcí školy, a pokud budete bydlet v hostitelské rodině, pak další hodinu až dvě denně konverzace s rodilými mluvčími. Budete mít více výuky, než kolik jste měli za poslední rok nebo spíš dva, navíc nebudete mluvit česky a celé dva týdny nebo déle se budete věnovat jen cizímu jazyku. Investice do jazykového kurzu v zahraničí se Vám brzy vrátí.

Odborné poradenství

foto Intact2Obraťte se na zkušený tým INTACTu - naši zaměstnanci procestovali celý svět a navštívili stovky škol. Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využijte bezplatnou linku 800 555 700 nebo chat na našem webu www.intact.cz. Těším se na Vaše dotazy!

Přeji Vám hodně úspěchů a radosti ze schopnosti komunikovat v cizích jazycích!

PhDr. Karel Klusák, majitel CK INTACT

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.