Dárek za 39 000 Kč. Ke kávě Caffé Vero dostanete kávovar zdarma

Snili jste někdy o tom, že budete mít v kanceláři profesionální kávovar? Tak teď ho můžete mít i skutečně – a zadarmo. Pokud budete pravidelně odebírat italskou kávu Caffé Vero, dostanete kávovar Saeco Aulika zdarma. Normálně přitom stojí kolem 39 000 Kč.

Tuto parádní akci pořádá společnost Coffee Revolution – výhradní dodavatel kávy Caffé Vero pro Českou republiku. Jestliže jste o Caffé Vero, skvělém italském espressu, ještě nikdy neslyšeli, pak nám dovolte jeho krátké představení.

Každé zrnko kávy Caffé Vero pochází ze známých světových plantáží v Indii, střední Africe a Jižní Americe. Ještě před upražením jej kontrolují vědci v bílých pláštích na půdě mezinárodních laboratoří. Vybrané šarže si výrobce dokonce kontroluje i sám – má totiž vlastní laboratoře. A aby toho nebylo málo, káva prochází i důkladným kontrolním procesem u CSQA – italského zemědělsko-potravinářského orgánu.

Není proto divu, že Caffé Vero (jehož výrobce sídlí ve Vicenze – známé to baště italského espressa) postupně dobývá srdce milovníků dobré kávy po celém světě. A dost možná si brzy získá i to vaše. Zvlášť, když k němu teď dostanete profesionální kávovary zdarma.

Teď už pojďme rovnou k věci. Jaké jsou podmínky akce?

-          při odběru 3 kg Caffé Vero měsíčně dostanete zdarma kávovar Saeco Lirika Plus v hodnotě 13 500 Kč,Saeco Aulika

-          při odběru 4 kg Caffé Vero měsíčně dostanete zdarma kávovar Saeco Aulika MID
v hodnotě 35 000 Kč,

-          a při odběru 6 kg Caffé Vero měsíčně dostanete zdarma kávovar Saeco Aulika 
v hodnotě 39 000 Kč.

Takže je to jednoduché. Přesvědčte kolegy, aby začali pít kvalitní kávu, začněte ji nabízet svým klientům a na měsíční odběr 6 kg kávy se dostanete dřív, než se nadějete. Společně s pytlíky výborné kávy vám pak na stole přistane i profesionální kávovar, který používají v mnohých kavárnách.

Objednávat Caffé Vero můžete online na této adrese.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.