Díky chytrému prodeji nemovitosti vyřešíte své finanční závazky ještě před jeho dokončením

Ještě ani nevystavíte inzerát, a už máte prodáno. Připadá vám to jako science-fiction? Díky modernímu zázemí specializovaných realitních kanceláří na našem trhu je tomu přesně naopak. V Praze a Středočeském kraji může nabídnout takové know-how například Edoxreality se 14 lety zkušenostní na realitním trhu.

Tajemství úspěchu? Osobní kontakt s nakupujícími

V každém okamžiku může Edoxreality.cz nabídnout vaší nemovitosti okolo 6 000 potenciálních zájemců, kteří jen čekají na váš inzerát. Tím však celý proces nabídky samozřejmě nekončí. Ve hře jsou i sociální sítě, cílené nabízení vaší nemovitosti přes e-mailové newslettery nebo přesně zamířené nabídky call centra a samozřejmě i profesionálně zorganizované prohlídky.

První kroky k tomu, jak úspěšně prodat byt, však začínají jeho správnou prezentací. Homestaging, 2D a 3D vizualizace, pořízení videa a fotografií z dronu a profesionální fotografie interiéru – to vše bude pro vaši nemovitost samozřejmostí, aniž byste museli zaplatit cokoliv navíc.

Když chcete peníze rychle

A to není vše. Potřebujete-li získat peníze opravdu rychle, nabídne vám Edoxreality.cz okamžitou zálohu až do výše 2 000 000 Kč, nebo rovnou výkup bytů a domů s vyřízením veškerých nutných formalit. Nemusíte se bát, tratit nebudete – získat totiž můžete až 95 % tržní hodnoty nemovitosti.

A na stejném principu funguje i garance odkupu nemovitosti po sjednané době, určené pro její prodej. Z realitní kanceláře v Praze – Edox reality tak nikdy neodejdete s nepořízenou. A nezáleží na tom, zda máte svou nemovitosti výlučně v osobním vlastnictví, či zda se aktuálně potýkáte s vlastnictvím podílovým, závazky třetích stran nebo dokonce čelíte návštěvám exekutora! Tým se 14 lety zkušeností a praxe najde řešení i tam, kde běžným realitním kancelářím dochází dech! Vyzkoušejte to a nechte si provést odhad své nemovitosti zcela zdarma. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na stránkách Edoxreality.cz

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.