Dílenský nábytek POLAK CZ

Dodejte své firmě nebo dílně jednotný a moderní vzhled díky speciálnímu nábytku společnosti POLAK CZ. Hodí se do všech typů provozů a je velice univerzální. Části tohoto nábytku lze různě kombinovat a přizpůsobovat podle individuálních požadavků. Splňuje požadavky na funkčnost, ergonomii, bezpečnost a moderní design. Základem sortimentu jsou dílenské stoly, skříně a vozíky.

Základní informace o výrobcích společnosti POLAK CZ, s.r.o.

Dílenský nábytek POLAK, prodávaný u nás i v zahraničí, představuje nejširší sortiment tohoto druhu v ČR. Vyrábí se přímo v České republice, v Opatově, v závodě vybaveném moderními automatizovanými výrobními linkami. Firma byla založena v roce 1991, vývoj a výroba dílenského nábytku započala o tři roky později. Společnost neustále překvapuje inovacemi a představuje novinky, a to díky vlastnímu vývojovému oddělení. Velkou předností je vzájemná kompatibilita nábytku, takže s ním můžete vybavit jakýkoliv prostor dílen nebo provozů nebo rozšířit stávající řešení.

Sortiment dílenského nábytku a vybavení šaten

Chcete mít ve svém provozu nebo dílně vše organizováno a dostatek úložného prostoru? S dobrým zázemím a vybavením jde práce hned lépe od ruky. Jaký sortiment firma POLAK nabízí? Především je dělen do dvou hlavních kategorií, a to „dílenský nábytek“ a „vybavení šaten“.

Dílenský nábytek

Dílenské stoly a ponky jsou základnou každého pracovníka nebo kutila. I přes sériovou výrobu může každý dílenský ponk nebo stůl vyhovět individuálním požadavkům, protože je zde vysoká variabilita. Zákazník může mít přání ohledně velikosti, materiálu, uspořádání, vybavení nebo třeba pracovní desky.

Díky dílenskému vozíku udržíte pořádek, snadno se s ním manipuluje a dopravíte jej, kam bude potřeba. Dílenské plechové skříně se hodí do náročných provozů, mohou mít plechová, ale i prosklená dvířka. Vybaveny mohou být i posuvnými dveřmi, plastovými boxy nebo roletou. Další variantou jsou zásuvkové kovové skříně, velmi variabilní, s možností uzamykání zásuvek, s mnoha půdorysnými typy. Plechové počítačové skříně mohou být vybaveny kolečky, mají pasivní větrání s filtry a samostatně zamykatelné jednotlivé části. Strojní skříně umožňují pohodlné uložení nástrojů v zásuvkách, které jsou výškově stavitelné. Kontrolní pracoviště slouží jako základna pro řízení provozu, je prakticky uspořádané a nezabere příliš prostoru.

Vybavení šaten

Základem vybavení každé šatny jsou kovové šatní skříně, které najdou své uplatnění v podnicích i veřejných prostorách. Může se jednat o vyšší skříňky, ale i o malé boxové, určené pouze pro osobní věci. Sortiment firmy POLAK CZ najdete na mnoha českých sportovištích, plaveckých bazénech nebo ve školních šatnách. 

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.