Do každé firmy patří trezor

Skladujete důležité dokumenty bezpečně? Máte ve firmě větší hotovost? Musíte přehledně skladovat klíče? Podívejte se na pět důvodů, proč musíte mít ve firmě trezor i vy!

Skladujete bezpečně důvěrná data?

Stačí, že máte ve firmě data personální povahy – životopisy nebo pracovní smlouvy, a podle zákona je musíte zajistit před neoprávnění nahlížením. Uložení v šanonu rozhodně nestačí. Ty nejcitlivější data je zapotřebí uložit ještě bezpečněji – ve vhodném trezoru. Podobně důvěrné mohou být i některé smlouvy, například s obchodními klienty. Větší trezory jsou svými parametry připraveny na to, aby snadno schovaly hned několik standardních šanonů pro dokumenty formátu A4.

S notebookem do trezoru

Nosíte důvěrná data v notebooku? Ten je sice chráněn heslem, ale ve chvíli, kdy jej necháváme bez dozoru na pracovišti, je vhodné jej navíc zajistit proti odcizení. Nejjednodušším řešením je uskladnit notebook v trezoru. Uchráníme se tak před odcizením drahého zařízení, ztrátou důvěrných dat, ale i běžných dat, která třeba ne vždy dostatečně zálohujeme. Přijít někdy o notebook, zejména pokud je jedním z našich nejdůležitějších pracovních nástrojů, je jako přijít o několik let práce.

Hotovost v bezpečí

V mnoha firmách potřebujeme držet v bezpečí hotovost. Mnohdy chceme bezpečně uskladnit i další cenné věci – stravenky pro zaměstnance, firemní platební karty apod. Na to vše je vhodné mít jako pomocníka alespoň menší sejf. Malé trezory se dají zabudovat do nábytku, nebo existují i jako trezory do zdi.

Trezory na klíče jsou nejen bezpečné, ale i přehledné

Specialitou jsou trezory na klíče. Svým rozměrem i uspořádáním odpovídají tomu, aby v nich bylo možné klíče od různých zamčených provozů, místností nebo třeba zamčených skříní a skřínek uskladnit nejen bezpečně, ale rovněž přehledně. Trezor, ve kterém bychom všechny klíče pouze hodili do nějaké krabičky, by nám příliš užitečně nesloužil.

Na zbraně i opiáty

Pro zbraně obvykle hledáme spíše speciální domácí trezory na zbraně. Musíme je totiž zajistit před dětmi i před krádeží. Trezory vhodné pro skladování různých nebezpečných nebo veřejně nepřístupných látek zas oceníme, pokud pracujeme třeba ve zdravotnictví, jako veterinář apod. I pro tento účel se vyrábí speciálně rozvržené trezory.

Hledáte kvalitní a levné trezory?

Společnost AB-STORE prodává ve svém e-shopu celou řadu kvalitních trezorů vhodných pro různá použití ve firmách i v domácnostech. Přestože firma nabízí tu nejvyšší kvalitu v dané třídě, jsou trezory cenově velice dostupné. V sortimentu najdete nábytkové trezory, trezory do zdi, trezory na klíče, trezory na zbraně, trezory vhozové i trezory s certifikací.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.