Dobré webové stránky vám zvýší výdělek

Víte, co je důležité pro podnikání v každém oboru? Být vidět. Dostat se do povědomí veřejnosti, získávat nové zákazníky. Slouží k tomu různé marketingové aktivity, nicméně v 21. století je velká váha přikládána hlavně online prezentaci firmy. Ať si říká, kdo chce, co chce, ale bez webových stránek se v dnešní době prostě neobejdete.

Nemusíte si zařizovat zrovna e-shop a vymýšlet bůhvíjaké funkce, které byste na svém webu očekávali. Úplně postačí jednoduchý, grafický líbivý a přehledný web, který vás představí (potenciálním) zákazníkům. Měli byste uvést něco o sobě, čím se zbýváte, kde jste k zastižení, jak je možné vás kontaktovat, pochlubit se referencemi.

Co všechno vám dobré webové stránky přinesou?

Jednoduše řečeno: Nové zákazníky. Při dobré SEO optimalizaci vás vyhledávače nabídnou, když si někdo vyhledá vaše služby. Kdokoliv o vás uslyší, najde si vás na internetu a přečte si bližší informace, které ho třeba přesvědčí k využití vaší nabídky. Přes web se dá komunikovat se zákazníky. Je možné přilákat lidi zveřejněním zajímavých informací. A tak dále.

K tomu všemu však potřebujete fungující a hlavně designově povedené webové stránky. Přestože u lidí bychom neměli soudit podle vzhledu, ve světě internetu to takhle funguje.

Kvalitní webové stránky na zakázku

Z toho důvodu raději neváhejte a vyberte si firmu, která vám na zakázku připraví web, co bude stát za to. Měl by být hlavně přizpůsobený vašim cílům. Každý od svých stránek očekává něco jiného – někdo chce lidi přimět ke stažení katalogu, někomu jde o objednání produktu, jiny chce přivést zákazníky do své prodejny.

Web by měl také hned na první pohled dobře vypadat. Rozhodně musí být sladěný s firemním designem, aby byl pro zákazníky snadno identifikovatelný.
Až si budete vybírat firmu, co vám udělá web, myslete na to, že tvorba webových stránek nezahrnuje pouze venkovní „obálku“. Jde taky o to, co se skrývá v pozadí. Firma by měla zvolit dobrý redakční systém, ve kterém se snadno orientujete, abyste si mohli informace na webu sami měnit. Velmi často využívaným systémem je WordPress, práce s ním je opravdu jednoduchá.

Na WordPress sází i v Critical works s.r.o. Svým zákazníkům často oponují, jsou velmi kritičtí, ale právě díky tomu pak vznikají webové stránky, které prodávají. A o to přece jde.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.