Evidence obchodu přesně tak, jak jste si ji představovali

Ne, tohle nebude další „plochý“ článek o pochybných výhodách podnikového systému, z něhož budete nadšeni přesně do té doby, než s ním začnete pracovat. Dnes Vám řekneme o řešení, které používají firmy z celé západní Evropy, USA a dokonce i v některých asijských zemích. Jeho tvůrce přitom najdete v České republice. Světová kvalita za české ceny, to z ní dobře, že ano? Pokračujte tedy ve čtení, dobrých zpráv pro Vás máme mnohem více!

CRM RAYNET - produkt, o kterém bude v tomto článku řeč, je z velké části postaven na přání samotných klientů. Funkcionalita tohoto systému se tedy nerodila v mysli člověka, který byl obchodu nejblíže na střední škole v předmětu „obchodní korespondence“, ale tvoří ji lidé, jež se celý den pohybují v terénu, dělají akvizice klientů, starají se o poprodejní péči, fakturace apod. V CRM RAYNET tedy najdete 100% koncentrát užitečných a snadno ovladatelných funkcí. Jedná se například o:

  • Emailovou asistentku, která Vám dokumenty z e-mailu přiřadí ke konkrétnímu obchodnímu případu (v ideální situaci tedy můžete veškeré dokumenty do CRM vkládat, aniž byste se do něj museli přihlašovat). Navíc, šanci nedostanou námitky Vašich obchodníků, že pro ně zavedení CRM RAYNET znamená zvýšenou administrativní zátěž.
  • Mobilní přístup. S CRM RAYNET skončí psaní si zápisků a kontaktů ze schůzek do blogů, na ubrousky či jejich složité zapisování do mobilu. Díky mobilnímu řešení CRM RAYNET (které je nastaveno tak, aby s ním byl pohodlně schopný pracovat každý uživatel chytrého telefonu) můžete mít všechny poznámky a kontakty uloženy ihned po schůzce přímo v databázi. Vhod přijde určitě i přístup k již existujícím kontaktům pro případ, že na ně okamžitě z telefonu potřebujete získat kontakt (SMS, telefon, adresa).
  • Integraci s ostatními službami. Co je na CRM RAYNET úžasné je možnost integrace se službami, na které jsou Vaši obchodníci zvyklí. Namátkou se jedná o Google kontakty, Google kalendář, MS Outlook, iCall. Zavedením CRM RAYNET tedy nemusíte měnit návyky Vašich obchodníků, pouze je doplníte o další užitečný software.

Nestačí Vám slova? Nevadí, právě naopak. Přesně pro Vás má společnost RAYNET připravenou 30 denní „zkušební“ verzi svého systému, kdy po tuto dobu získáváte bezplatný přístup ke všem funkcím CRM RAYNET. Registrační formulář k bezplatné verzi CRM RAYNET najdete přímo na hlavní stránce webu www.raynet.cz.

PR článek

Témata:
rady a návody  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.