Firemní finance zajistí podnikatelský úvěr. Pomoci ale může i vhodná konsolidace půjček

Aby se vaše firma mohla nadále rozvíjet a být konkurenceschopná, je nutné mít k dispozici dostatek volných finančních prostředků. Bez firemního kapitálu nemůžete investovat, nelze zaměstnávat kvalitní odborníky, nedá se spolupracovat s významnějšími obchodními partnery. Pakliže nemáte potřebný kapitál, dá se vše řešit půjčkami a úvěry.

Jaké jsou běžné parametry podnikatelského úvěru?

V tomto případě je pro vás asi nejvhodnější speciální podnikatelský úvěr. Oproti běžným osobním půjčkám má totiž zpravidla daleko lépe nastavené parametry. Máte možnost si vypůjčit vyšší obnos peněz, a to klidně až několik milionů korun. Kromě toho na vás čeká celkem nízký úrok a volitelná doba splatnosti, jejíž horní hranice je až kolem 20 let.

Zajištění půjčky pomocí zástavy

Je pravdou, že podnikatelský úvěr bývá zpravidla poskytovaný na základě zástavního práva. Pokud tak chcete peníze dostat, je nutné v rámci firmy disponovat určitým nemovitým majetkem. Peníze se pak vyplácí zhruba do výše 60 % hodnoty zastavované nemovitosti.

Klasické bankovní i nebankovní půjčky samozřejmě lze využít i v případě, že podnikáte. Proč ale takto postupovat, když je možné si vzít úvěr na míru, že?

Poskytovatel konsolidace půjček a podnikatelských úvěrů

Mnohé firmy mají problém s tím, že si vzaly několik úvěrů a nyní je jejich splácení příliš zatěžuje. Nezbývají jim pak finance na rozvoj podnikání. Jak z toho ven? Problém se dá vyřešit celkem elegantně. Stačí najít firmu, která nabízí konsolidace půjček. Díky tomu máte šanci výrazně snížit své náklady na splácení půjček a úvěrů. Tuto možnost i nabídku na podnikatelský úvěr nabízí například společnost Asisteam s.r.o. Detailní informace naleznete na jejích webových stránkách asisteam.cz.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Romana Jana Finanční zajištění až 1.500.000,- Kč Nabízím výhodné finanční úvěry za soukromých zdrojů až do 1.500.000,- Kč bez účelu použití. Úvěrem můžete vyplatit vaše tíživé dluhy a zlepšit vaší finanční situaci. Individuální přístup ke každé žádosti díky čemu může úvěr získat téměř každý žadatel. Nízká úroková sazba a výhodné podmínky poskytnutí pro každého žadatele. Zcela zdarma a nezávazně můžete o úvěr žádat na emailu
24.7.2018 23:40 | Odpovědět
Ian Cortez Jsem spokojen s JCLF, je škoda myslet, že jsem se zabývala bankami po dobu 13 let a nemohla jsem ani dostat takový nárůst na svůj kontokorent a teď díky financování z JCLF se můj kredit zlepšil díky; Rád bych vám doporučil. komukoli, kdo potřebuje peníze, aby je poslal e-mailem ()
20.5.2018 03:21 | Odpovědět
Garcia J Sacramento Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci! Máte problémy nebo máte problémy? Tímto způsobem vám dáváme příležitost rozvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se jim snaží dát šanci. Každý si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, budou muset pocházet od ostatních. Žádná částka není příliš pro nás a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale pouze dohodnuté částky a nic jiného. Nečekejte a nezapomeňte na tento příspěvek. Zadejte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!
14.3.2018 18:33 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.