Firemní zisky pomáhá zvýšit efektivní PPC reklama

Zanedbávat internet a jeho možnosti v rámci podnikatelské činnosti a reklamy se v současné době hodně nevyplácí. Firmy, které nejsou na internetu viditelné, přicházejí mnohdy o tučné zisky. Zvláště tehdy, prodávají-li běžné spotřební zboží. Poměr online nákupů v porovnání s objemem prodávaného zboží v klasických kamenných obchodech každým rokem výrazně stoupá. Ani v okamžiku, kdy máte vlastní eshop, nemusíte mít vyhráno. Je potřeba na něj přilákat co nejvíce zákazníků. Toho lze poměrně efektivně a zároveň levně docílit pomocí online marketingových nástrojů. Jedním z nich je PPC reklama.

Jak systém funguje?

Nejprve je dobré si tento pojem ujasnit. Jde o typ internetové reklamy, která se běžně zobrazuje například ve vyhledávačích osobám, jež hledají určitý produkt či službu. Máte-li zaplacenou PPC reklamu, zvyšuje se šance, že navštíví právě váš internetový obchod či webové stránky skrz proklik.

PPC kampaň disponuje velkou výhodou. Firmě, která vám ji spravuje, platíte pouze za uskutečněný proklik. Čím více prokliků proběhne, tím větší máte šanci, že vaše produkty v eshopu půjdou na odbyt, lidé si je budou kupovat. Zvýšíte tak postupně své zisky, váš eshop se navíc dostane do širšího povědomí.

PPC kampaň v kompletní podobě zahrnuje kromě jiného nastavení analytických nástrojů a analýzu klíčových slov, která lidé ve vyhledávačích nejčastěji používají. Získáte i lepší přehled o poptávce po produktech.

Tip na tvůrce a správce vaší PPC reklamy

Důležité je, aby byla PPC reklama směřována na co nejpřesnější cílovou skupinu a pomocí vhodných klíčových slov. Právě proto je dobré se vždy obrátit na zkušenou firmu, jež vám PPC kampaň rozjede a následně bude spravovat. Jednou z nich je společnost PPC Profits, jež vytváří a nastavuje výkonové PPC reklamy pro vyhledávače napříč reklamními systémy Sklik, Adwords a Etarget. V neposlední řadě nabízí i možnost vytváření reklamy na Facebooku a remarketing.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.