Hledáte průvodce nástrahami internetu? Obraťte se na společnost ANTEE

Velice důležitým propagačním nástrojem v internetovém světě je webová stránka, která by měla působit reprezentativně a hlavně přehledně. Jakmile se uživatel na úvodní stránce, případně jakékoliv jiné vstupní stránce, nevyzná, okamžitě odejde a hledá službu či produkt u konkurence, což zřejmě nechcete. Pokud se vůbec ve virtuálním prostředí nevyznáte, a tak nemáte ani ponětí, jaké možnosti vám poskytuje, najděte si partnera, jenž vás ochrání před nástrahami internetu.

Jestliže hledáte agenturu, která poskytuje komplexní služby od tvorby webových stránek až po online marketing, dovolujeme si vám představit společnost ANTEE, o níž najdete podrobnější informace na webové stránce antee.cz.

Tvorba webových stránek

Základním stavebním kamenem je webová stránka, prostřednictvím které představíte světu, co vlastně děláte, na co se zaměřujete, jaké máte produkty a jaké poskytujete služby. Grafický tým společnosti ANTEE vám navrhne čistě působící design, s nímž potom pracují programátoři. Výsledkem je webová stránka postavená na moderním redakčním systému.

Online marketing

Jakmile máte vytvořenou webovou stránku, může s ní agentura ANTEE pracovat dále. V první řadě navrhne optimální strategii online marketingu, jehož účelem je zviditelnit nejen samotnou webovou stránku, ale také dostat vaši značku do povědomí internetové veřejnosti. Používá různé nástroje, které vzájemně prolíná. Kombinací optimalizace pro vyhledávače (SEO), reklam ve vyhledávačích (PPC) a uživatelského testování (UX) docílí toho, aby vás uživatelé na relevantní klíčová slova vždy našli a hlavně abyste se dostali před konkurenci.

Přímo na webových stránkách antee.cz najdete reference společnosti ANTEE, a tak se můžete podívat sami na to, pod jakými projekty se sehraný tým marketérů, grafiků a programátorů už podepsal.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.