Industriální centrum Zlína žije na max

Baťův Zlín býval má dobře našlápnuto stát se jedním z pulsujících měst, kde sídlí řada známých firem. Tomu nahrává i fakt, že celá centrální část prochází postupnou rekonstrukcí. V původních budovách s industriálním šarmem jako je Max 32 tak nově vznikají krásné loftové byty a také prostorné kanceláře se skvělým výhledem.

Budova Max32 se nachází v místech, kde kdysi býval Baťových závodů. Jde o budovu s 10 nadzemními a jedním podzemním podlažím, která prošla celkovou rekonstrukcí. Sídlí zde například Česká pošta, jazyková škola Albi, Česká pojišťovna, Equa bank, Teta drogerie, Wüstenrot a mnoho dalších. Pokud máte zájem o pronájem kanceláří ve Zlíně, můžete denně pracovat po jejich boku.

Moderní kanceláře na perspektivní adrese

Budova Max32 se nachází ve velmi příznivé lokalitě. Na autobusové i vlakové nádraží je to odsud pouze 4 minuty pěšky. Nemocnice je prakticky hned vedle, ve velmi blízkém okolí jsou rovněž knihovna, galerie, muzeum, dvě fakulty UTB, několik úřadů. Přímo v budově lze zajít do sauny či fitness centra, posedět s kamarády v kavárně a načerpat energii ve wellness. Život přece není jen o práci.

Kanceláře přesně dle vašich představ

K pronájmu jsou kancelářské prostory, jejich dispozici lze variabilně upravit na míru požadavkům a potřebám budoucího nájemce. Nechybí samozřejmě možnost vlastního kompletního zázemí (toalety, kuchyňky, zasedací místnost), nebo se o něj dělit s ostatními. Ve všech kancelářích si budete užívat překrásný výhled a vybavení budovy – příjemnou recepci, bezbariérový přístup, kamerový systém a dostatek parkovacích míst.

V budově se kromě kanceláří nachází také ordinace a v přízemí obchody. Ve vyšších patrech jsou překrásné loftové byty, které jsou již kompletně pronajaty. Nyní však developer připravuje novou nabídku tohoto oblíbeného bydlení ve dvou velikostech – 33 m2 a 55 m2. Teoreticky tedy lze vyřešit pronájem bytu ve Zlíně i kancelářských prostor v jedné budově. Do práce byste se pak jen svezli výtahem o několik pater níže.

A ještě jeden zajímavý tip na závěr: Kancelářské prostory lze pronajmout i na jeden jediný den. Pokud tedy sháníte reprezentativní místo pro konání konference nebo schůzky se zákazníky, máte jasno.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.