Jak a kde najít vhodnou kancelář?

Vlastní kancelář by měl mít každý podnikatel. Je nejen místem, kde budete vyřizovat vaše administrativní povinnosti. Její prostory budete využívat i pro setkání s vašimi obchodními partnery či zákazníky. Výběr kanceláře není radno podcenit. Poradíme, na co vše je třeba si dát pozor a nabídneme postup, díky kterému je hledání nové kanceláře hračka.

Základní kritéria výběru kanceláře

Vaše nová kancelář vám musí vyhovovat ve všech směrech. Rozhodně nedělejte kompromisy, dejte si na čas a vyberte takovou, která bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům.

Musíte si dát pozor na:

  • Adresu – prestižní adresa je známkou kvality. Lépe působí adresy blízko center velkých měst než kdesi v „horní dolní“.
  • Doplňkové služby – mnoho firem nabízí pronájem kanceláří včetně služeb recepce, možnosti pronájmu zasedací místnosti apod.
  • Vybavení – pokud uvažujete o pronájmu kanceláře s vybavením, dejte si pozor na jeho kvalitu. Oprýskaný nábytek není dobrou volbou. Pokud si budete pronajímat prostory bez vybavení, snažte se kancelář zařídit co nejvíce účelově a současně příjemně. Uděláte tak skvělý dojem.
  • Poplatky – zjistěte si, zda jsou či nejsou v ceně pronájmu započítány služby jako připojení k internetu, úklid apod.

Vybráno během chvíle díky OfficeMAP

Chcete-li si vybírat z kvalitních nabídek, doporučujme využít specializovaný portál OfficeMAP.cz. Aktuálně nabízí volné kanceláře k pronájmu ve třech největších městech v ČR: V Praze (v nabídce jsou i moderní kanceláře Vyšehrad Garden), Brně a Ostravě (zde doporučujeme komplex The Orchard).

Novou kancelář si zde vybere velmi rychle a pohodlně. Pokud máte představu o tom, kde by vaše kancelář měla být, stačí zadat adresu a na interaktivní mapě se zobrazí všechny nabídky. Oblast hledání je možné přesně určit pomocí vyznačení kruhem nebo mnohoúhelníkem. Pokud adresu neznáte, nevadí, zadáte jiná kritéria jako prostor, počet zaměstnanců, cena pronájmu a další.

Uložit, poslat i poradit

Na OfficeMAP.cz si vybrané kanceláře jednoduše porovnáte. Dokonce zde funguje i možnost vytvořit si vlastní mapu a sdílet ji s ostatními.

TIP: Pokud se zajímáte například o nebytové prostory Brno a nevíte si rady, stačí zavolat na 226 537 618 či napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Poradci z OfficeMAP jsou připraveni vám pomoci.

Více informací najdete na www.officemap.cz

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.