Jak může kvalitní WordPress hosting pomoci vašemu podnikání

Každá společnost v dnešní době má nepsanou povinnost mít webové stránky a být snadno dohledatelná na internetu. To na současném velice saturovaném trhu není zase takový problém a za pár desítek tisíc můžete mít poměrně kvalitní webovou prezentaci.

Většina korporátních webů se dnes staví na redakčním systému WordPress. Je to na vývoj velice jednoduché prostředí, které zvládne kdejaký programátor. Tím se náklady na nové webové stránky značně snižují. Kvalita práce se, samozřejmě, v hodně případech liší. To nemění nic na faktu, že pro svůj web budete muset zajistit i hosting. Jak jej však vybrat? Na jaká kritéria se zaměřovat?

Na co se při výběru hostingu zaměřit

Proměnných při výběru hostingu je hodně.

V první řadě můžete řešit otázku prestiže. Pokud chcete, aby vaše firma budila dobrý dojem, není od věci vybrat hosting, který stránky bude načítat rychle. A to třeba i za trochu vyšší cenu. Pokud se podíváme na studie, které dokazují, že jednosekundovým zpožděním načítání stránek ztrácíte 7% konverzí, možná se vám taková investice vrátí brzy zpátky.

Tím tedy pozvolna přecházíme k otázce ceny. Cena se na českém trhu pohybuje od nějakých 30 do 150 Kč za měsíc hostování. Co se týče zahraničního hostingu, tam jsou ceny zhruba 2x až 3x vyšší. U specializovaných WordPress hostingů pak jdeme i do desítinásobků.

Dalším důležitým kritériem je zákaznická podpora. Ta by měla být schopna vyřešit problém na straně serveru a pokud je podpora opravdu dobrá, měla by vám pomoci i s aplikací samotnou, pokud to je v jejich silách, případně vám doporučit placené řešení.

Bezpečnost hraje v digitálním světě neméně důležitou roli. Specializovaný WordPress hosting dokáže několikanásobně zvýšit bezpečnost hostované aplikace a to tak, že uzpůsobí procesy, které jsou specifické pro redakční systém WordPress.

Jakou společnost vybrat?

Na českém trhu je společností specializující se na WordPress velice málo. I když hoster na svém webu píše, že hostuje WordPress stránky, neznamená to, že se na ně specializuje. Pokud chcete opravdu kvalitní řešení pro hostování tohoto redakčního systému, můžeme vřele doporučit WordPress hosting WP Neuron.

Slibem společnosti je rychlé načítání webových stránek - v porovnání s konkurencí poznáte na opakovaném načtení i několika sekundový rozdíl. Kvalitní podpora, která pomůže i s nestandardním problémem, poskytuje zvýšené bezpečnostní prostředí a spoustu dalších výhod, které můžete najít na webových stránkách.

A jaké weby například WP Neuron hostuje? Rychlost webu můžete otestovat například na inspiračním katalogu, na webu porovnávajícím různé druhy produktů nebo na webu s osobními trenéry.

Pokud však hledáte další alternativy, tak se můžete podívat třeba na nezávislé srovnání hostingů.

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.