Jak o Vánocích na EET aneb Vánoční dárek pro SUPERJEŽÍŠKY

S příchodem vánočního času se chceme nasytit oblíbeným cukrovím, vybrat stromeček a přichystat dárky pro své milované. Přesto jsou tu Ježíškové, kteří mají napilno více než ostatní. Znáte je? Jsou to Mrazíci? Santa Clausové? Superježíšci? Skřítci? Kdo je ten, kdo Vám - Ježíškům, nabízí koupi vánočních dárků?

V období Vánoc se vytváří cyklus darujících a obdarovávaných. Dárky shání i ten, kdo jiné dárky ke koupi nabízí a sám je obdarováván zase ostatními ze svého okolí. Vánoční koloběh se tak složitě proplétá jako adventní věnec. Ten ale vyrobily a prodaly něčí ruce. Ve světe vánočních nákupů a trhů jsou jimi obchodníci, kteří se snaží naplnit Vaše vánoční sny. Překonávají nástrahy přetíženého provozu prodejen a sní svůj vánoční sen o spokojených zákaznících. Kdo ale plní přání jim? Kdo jsou jejich Ježíšci?

Občas to jsou oni sami. Častěji jejich blízcí lámající si hlavu s tím, jak takovým ʹsuperježíškůmʹ udělat na Vánoce radost. My se o to taky snažíme. Nejen v období Vánoc, ale v průběhu celého roku. Dáváme majitelům obchodů dárek ve formě ušetřeného času a protože víme, že obzvlášť o Vánocích, je to to nejcennější, chceme ukázat, jak na to.

Výběr zboží u dodavatelů, hlídání splatností a placení faktur, evidence zboží a pohyb hotovosti, dokonce schraňování a kontrola správnosti dokladů pro různá daňová přiznání a hlášení zatěžuje práci obchodníků. Navíc přibyla obava o povinnou EET. Co kdyby se takové starosti jednou vyřešily? Není to obchodníkův sen? Asi křičíte, že navýšení zisků je tím snem. Co kdyby to šlo spojit? Máme systém, ve kterém nejen že při prodeji položku vyberete ze seznamu a ta se s ostatními vytiskne na účtence EET, ale současně i dostanete skoro hotovou objednávku na dodavatele na chybějící (již prodané) zboží. Tu můžete upravit dle svých zkušeností nebo pohledem do přehledů o ziskovosti a prodejnosti jednotlivých položek. Budete tak k ziskům vedeni a ušetřený čas věnujete do upevňování vztahů se zákazníkem, růstu podnikání a své rodině.

admwinlogoÚčetní program AdmWin obdaruje volným časem svého majitele na dlouhou dobu. Uleví mu od starostí a ušetří i podnikatelské výdaje spojené s EET, protože se s programem AdmWin podnikatel vyhne pořizování pokladního systému. Stačí mu počítač nebo notebook a tiskárna, které pravděpodobně pro své obchody už využívá. Software AdmWin s EET slouží stejně dobře jako pokladna i jako dohled nad veškerou evidencí a finančním tokem podnikání s tím, že vše se zadává jen jednou a díky hluboké provázanosti pak jen vybírá ze seznamů. Uživatelské ovládání je jednoduché, není nijak náročné na obsluhu. K nejčastěji prováděným činnostem jsou volně dostupné videonávody i detailní nápověda. Jakmile zjistíme, že potřebujete víc, najdeme pro Vás řešení formou rozšíření programu. A protože Ježíšek nerad vidí, když dárky nesplní svůj účel a nevzbudí štěstí a úsměv, nabízíme vždy možnost si program AdmWin zdarma vyzkoušet.

Pokud hledáte cenově nenáročný vánoční dárek pro svůj obchod nebo milovaného obchodníka, přišel pravý čas objevit pod vánočním stromečkem ideální řešení. Protože taky chceme být ʹsuperježíškemʹ a vidět na tvářích našich zákazníků radost a úsměv, těšíme se, až budete v kruhu svých blízkých ukusovat cukroví a broukat si koledy, zatím co program AdmWin bude pracovat za Vás.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.