Jak pronajímat chalupu efektivně a mít náskok před konkurencí

S rostoucím zájmem trávit dovolenou v příjemně zařízené chalupě roste i počet majitelů těchto chalup, kteří se rozhodli svoji nemovitost pronajímat za účelem krátkodobé rekreace. Nabídka chat a chalup k pronájmu roste závratným tempem a konkurence je stále větší. Někdy pak stačí jen okamžik a o svého hosta přijdete, protože konkurence byla schopna rychleji zareagovat na poptávku ohledně volného termínu ubytování.

On-line rezervace je moderním řešením

Co byste řekli na to, kdyby existoval nástroj přímo pro pronajímatele chat a chalup, který provede Vašeho budoucího hosta celým rezervačním procesem za Vás, hned a velmi spolehlivě? Nástroj, který je on-line a sám hlídá aktuální obsazenost a sezónní ceny Vaší chalupy, což Vám přinese více zisků a současně méně administrativy?

Systém REZERVACE CHALUP je tím pravým řešením právě pro Vás. Neplatíte žádná procenta z uskutečněných rezervací a ani není omezen počtem rezervací.

Mít dokonalý přehled a méně starostí je snem každého pronajímatele chaty nebo chalupy

Je zbytečné používat rezervační systémy pro hotely a penziony, které jsou většinou nákladnější, složitější a jinak koncipované. Zvolte raději rezervační systém vyvinutý přímo pro pronajímatele chat a chalup - REZERVACE CHALUP. Jeho hlavním cílem je poskytnout pronajímatelům chat a chalup přehlednou on-line aplikaci, která má praktické funkce na míru pronajímatelům jednoho i více objektů. Navíc rezervační systém REZERVACE CHALUP umí i spoustu dalších funkcí jako je například vystavení účetních dokladů a jejich správu, statistiky obsazenosti, reporty tržeb atd. Vy máte o všem dokonalý přehled z jednoho jediného místa.

A ještě něco navíc – pokud prezentujete Vaši chalupu na ubytovacích portálech a nebaví Vás na každém z nich jednotlivě aktualizovat informace o volných termínech a cenách, tak i to udělá za Vás systém automaticky. Zvýší se Vám množství okamžitých rezervací a odpadnou neustálé dotazy hostů na volné termíny a ceny.

Rezervace chalup 2

Buďte blíže Vašim hostům a mějte ideální podmínky pro Váš skvěle fungující byznys

Zkuste to s rezervačním systémem vyvinutým na základě letitých zkušeností speciálně pro pronajímatele chalup.

Krátká registrace na www.rezervacechalup.cz Vám umožní vyzkoušet si rezervační systém na 30 dní zdarma a být tak pro Vaše zákazníky stále k dispozici.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.