Jak si výhodně půjčit bez zbytečných průtahů

Co se týče půjček, mají to podnikatelé mnohem složitější. Banky si pečlivě vybírají, komu úvěr poskytnou a komu nikoliv. Malou šanci na získání úvěru mají zvláště začínající podnikatelé, protože je většinou nutné doložit bance výsledky za rok (někdy i dva) podnikání. Navíc úvěry pro začínající i dlouholeté podnikatele mají mnohdy kratší doby splatnosti a vysoké úroky. Svízelnou situaci pomáhají řešit půjčky od nebankovních společností: Kde a jak výhodně?

Od TOMMY STACHI s.r.o. získáte peníze i do 20 minut

S velmi zajímavou nabídkou pro podnikatele přichází společnost TOMMY STACHI s.r.o. Připravila půjčky v hodnotě od 5 000 Kč do 100 000 Kč a možná je i nebankovní půjčka nad 100 000 Kč. Žádost o půjčku se vyplňuje online, na pobočce společnosti v Praze či telefonicky na 800 187 187.

Abyste půjčku zde získali, budete muset předložit:

  • živnostenský list
  • 2 doklady totožnosti
  • výpis z účtu za poslední měsíc
  • faktury vydané za poslední měsíc

Pokud bude vše v pořádku, bude vám úvěr rychle schválen. Rychlé je i dodání peněz. Jestliže je potřebujete urgentně, stačí po schválení zajít na pobočku, kde vám peníze vydají do 20 minut. V případě převodu peněz na váš účet počítejte s dodací dobou 24 hodin ve všední dny.

Bez registru a sankčního poplatku

TOMMY STACHI s.r.o. si zakládá na férovém přístupu. Společnost proto nenahlíží do registru dlužníků. Výhodou je, že nemá stanoveny sankce za předčasné splacení. Neplatí se ani žádné poplatky za uzavření půjčky.

Pokud budete potřebovat, společnost vám poradí i s optimálním nastavením výše úvěru. Bonusem pro každého je možnost navýšení částky v průběhu splácení i možnost prodloužení doby splatnosti. Potřebujete-li finanční injekci pro vaše podnikání, využijte nebankovní půjčky od TOMMY STACHI s.r.o., jde to rychle a férově. 

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.