Jak tesař Karel deset tisíc korun ušetřil...

Dnes už nikdo nechodí od banky k bance, nebo po všech pojišťovnách a jiných institucích, aby si osobně srovnával produkty a zjišťoval o nich veškeré informace. To by bylo neefektivní, extrémně náročné na čas a v konečném důsledku by vás stejně jen přesvědčovali, že právě oni jsou ti nejlepší. Některé nevýhody či výhody však stejně může být těžké odhalit. Jak si tedy vybrat to, co bude skutečně nejlepší? Řešením je internet!

Pokud si nevíte rady s výběrem správné půjčky, chcete si online porovnat nabídky pojištění, nebo třeba hledáte levnějšího dodavatele plynu a elektřiny, tohle vše a ještě mnoho dalšího naleznete v online finančním supermarketu Hyperfinance.cz. Přesně jako malý živnostník Karel...

Představujeme Karla

Na internetu můžete najít obrovské množství informací. Ne všechny Vám ale pomůžou. Řekněme si to na rovinu, často se jedná o více či méně skrytou reklamu nebo o legrácky a podobné zbytečnosti.

Vy to proto udělejte jinak, než většina lidí, buďte jako Karel, 32letý živnostník, který se živí jako tesař. Dělá kvalitní krovy a střechy. Proč mluvíme právě o Karlovi? Náš Karel je totiž přesně ten typ člověka, který nejvíce využívá služeb online finančního supermarketu Hyperfinance.cz.
Karel totiž chce:

 • Výhodný bankovní účet, nejlépe bez jakýchkoli poplatků
 • Chce si spořit, samozřejmě s nejlepším dostupným úrokem
 • Také potřebuje koupit auto, aby mohl pokračovat v podnikání. Proto chce najít výhodný úvěr
 • Auto si samozřejmě potřebuje nechat pojistit. Nechce pojistku přeplácet, ale zároveň chce mít jistotu, že pojištění je kvalitní pojištění a pokryje vše, co ho může potkat
 • Někdy se mu určitě bude hodit menší spotřební úvěr, protože někdy se peněz přechodně nedostává
 • Jako podnikatel potřebuje také výhodné telefonování, aby mohl být v kontaktu se svými klienty
 • Jako správný Čech chce ušetřit všude tam, kde mohou být úspory značné – např. na vytápění a elektřině

Co by tedy měl Karel udělat, aby nemusel příští týdny a měsíce obětovat pro nekonečné shánění informací, porovnávání nabídek a přehrabováním papírů? Nechá si poradit od někoho, kdo má o nabídkách přehled. Od někoho, kdo tyto informace shromažďuje a vyhodnocuje.

Ne kolega Václav, ale Hyperfinance!

Karel si postěžoval na to, jak je výběr nejvýhodnějších finančních produktů náročný svému kamarádovi, Vaškovi. Václav je také živnostník-řemeslník, je elektrikář. A zdá se, že se ve financích vyzná – má nejednu půjčku, neustále s někým telefonuje, takže nejspíš má i výhodný paušál na mobil… A poslední zimu topil tak, že se mu z komína kouřilo vlastně neustále. Ale jaká je realita?

Václav si nabranl mnoho půjček. Je v nich až po uši a splácí tak, že už ztrácí přehled o tom, kdy komu má co zaplatit. To věčné telefonování také není vůbec levný špás. Václav se snaží ušetřit alespoň na topení. Místo běžného topení proto zatápí dřevem. Škoda jen, že takto vlastně vůbec neušetří.
Karel měl ale štěstí, že na internetu narazil na portál Hyperfinance.cz. Bylo to vlastně skoro náhodou, ale teď si ho nemůže vynachválit. Je to samozřejmě mnohem lepší než ptát se Václava, který v tom spíš sám lítá…

Co všechno na webu Hyperfinance najdete?

Pokud budete důkladní jako Karel, můžete ušetřit desetitisíce korun. Jak? Jednoduše tím, že si porovnáte ty nejlepší a nejvýhodnější:

 • Osobní účty
 • Spořicí účty a jiné spořicí produkty
 • Malé půjčky a jiné nebankovní půjčky
 • Bankovní úvěry a jejich refinancování či konsolidaci
 • Pojištění osob i majetku
 • Hypotéky a úvěry na bydlení
 • Dodavatele elektřiny a plynu
 • Mobilní tarify a nabídky operátorů

Tohle všechno totiž v online finančním supermarketu najdete. Na jednom místě jsou všechny produkty, které většina lidí využívá každý den. Právě na nich můžete nejvíce získat – tedy vlastně ušetřit.

Nejste vůbec sami. Porovnání a následně i snadné založení všech zmíněných finančních produktů na Hyperfinance.cz využily již celé tisíce spokojených klientů. Se správnými informacemi si vybere každý. Hyperfinance.cz nejčastěji využívají klienti ve věku 25 až 40 let (tvoří přes 41 % klientů). Třeba půjčky jsou schvalovány vysokému procentu žadatelů, protože na tomto webu si každý snadno najde optimální produkt!

Vyberte si to nejlepší pro Vás – je to opravdu jednoduché!

Mockup Generated by DunnnkStačí se rozhodnout, jaký typ produktu potřebujete. Na web stránce si rozkliknete menu příslušného produktu, zadáte nějaký parametr nebo podmínku (například výši půjčky) a dalším kliknutím se Vám zobrazí přehledné porovnání aktuálních možností.

Hyperfinance.cz jsou primárně srovnávací portál. Jejich cílem je, abyste si vybrali nejvýhodnější produkt. Proto se vám nesnaží prodat a vnutit konkrétní půjčku, pojistku nebo mobilní tarif. Tento web chce nabídnout všechny možnosti s popisem jejich výhod, nevýhod, podmínek a limitů. Konečný výběr je jen na Vás. Uvidíte celou nabídku a můžete se rozhodnout. Při každém vyřizování jakéhokoli produktu je Vám navíc k dispozici specialista-konzultant.

Proč si Karel vybral Hyperfinance – a co mohou přinést Vám...

Různých webů s porovnáním produktů je hodně. Hyperfinance.cz jsou však v něčem unikátní. Toto jsou důvody, proč byste měli Hyperfinance zkusit:

 • Na jednom místě najdete všechny nejběžnější finanční produkty
 • Získáte k nim odborné a nestranné informace
 • Portál není jen o srovnání, ale také o možnosti online založení vybraného produktu, který může být dostupný jen dočasně
 • Web se nesnaží prodat konkrétní produkt, ale najít nejlepší možný, nejvýhodnější produkt
 • Zákaznická podpora a odborný poradenský servis jsou velkou výhodou pro každého klienta

O výhodnosti se už přesvědčil Karel, který díky správnému výběru ušetřil značné finanční prostředky. Proč byste neměli ušetřit i Vy? Nedáte za to nic, ušetříte spoustu času a v konečném důsledku také velké peněžní částky. Získejte nejlepší produkt, který bude ideální právě pro Vás. Stačí pouhé kliknutí na webu Hyperfinance.cz!

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.