Jak udělat teambuilding, konferenci nebo firemní večírek zábavný?

Téměř každá firma čas od času pořádá nějakou akci, pomocí níž chce stmelit zaměstnance a zároveň se jim odvděčit za jejich práci. Tradiční jsou zejména vánoční a novoroční večírky, v poslední době si zaměstnavatelé chválí i teambuildingy pořádané za účelem zlepšení kolektivu. Jenže zaměstnanci takové akce obvykle vidí jinak – jako zlo, jejž je prostě potřeba přetrpět. Jak zařídit, aby to u vás ve firmě bylo jiné?

Strojená atmosféra, kdy se lidé snaží tvářit, jak se výborně baví, je ukazatelem, že se akce příliš nepovedla. Na dobré firemní události se návštěvníci uvolní a užívají si zábavu, a to ať už jde o večírek, nebo formálnější konferenci. Přejete si, aby se i vámi plánovaný event takhle povedl? Svěřte plánování do rukou odborníků.

Nechte profesionální agenturu, ať vymyslí lákavý program

Ať už chystáte teambuilding, konferenci či třeba family days, nechte si poradit, co má mezi lidmi největší úspěch. Laserové show, koncerty, pěnové bazénky a skákací hrady pro děti, plavba po řece jako teambuildingová aktivita. Jak vidíte, možností je opravdu mnoho. Často jde o finančně nenáročné věci, které by vás ale normálně nenapadly.

Bavte se a nenechte se zatěžovat organizačními činnostmi

Pokud si na pořádání konferencí, večírků či jiných událostí nenajmete odborníky, budete to vy, nebo zaměstnanci vaší firmy, kdo se o vše postará. Nejen během příprav, ale i v průběhu akce. Někdo bude muset obsluhovat a zařizovat organizační věci. Jestli si tedy nenecháte nachystat akci na klíč, pozvěte si aspoň hostesky Praha. Profesionálně vyškolené slečny si vždy zachovávají úsměv na tváři, postarají se nejen o roznášení pokrmů, ale také o prezentaci firmy na roadshows apod.

Chcete také přichystat snový zážitek? Kontaktujte eventovou agenturu Benchmark, která má 10 let zkušeností a vyznačuje se kreativitou, promyšlenou dramaturgií i dechberoucí scénografií. Mezi jejich spokojené klienty patří i takoví giganti jako třeba společnost Logo.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Marty256 Chce to ještě speciální program, kde například byli i tyhle aktivity. https://questerland.cz/ :)
24.7.2018 12:12 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.