Jak udělat vlastní firmu na výstavách a veletrzích nepřehlédnutelnou?

Prosadit se s vlastní firmou na trhu může být v dnešní době problém. Je třeba nabídnout to nejlepší, co umíte. Ale abyste takovou příležitost vůbec získali, neobejdete se bez toho, abyste na sebe upozornili a budoucí zákazníky reklamou zaujali. Pokud se vydáte prezentovat značku na jakýkoliv trh, výstavu nebo prodejní akci, začněte s profesionální prezentací. Prezentační stěna s vlastním potiskem je ideální volbou.

Vynikněte mezi konkurencí

Pokud chcete v dnešní době obstát ve velké konkurenci, musíte být vidět. Nejlepším způsobem, jak zajistit, aby vás na žádné výstavě a na žádné jiné prodejní akci mezi ostatními nepřehlédli, je dobře viditelná a prostorově rozměrná reklama, jako jsou prezentační stěny. Ty slouží k potisku vaším motivem a na prodejní akci či výstavě na vás velice poutavě a efektivně upozorní, tudíž získáte větší zájem okolí a tím i více potencionálních zakázek a zákazníků. Jedná se o chytrou propagaci vlastní značky a investici, která se vám vyplatí.

Ukažte, že jste seriózní firma

Velkou výhodou velkoformátových reklam a na první pohled dobře viditelné značky není jen to, že si vás každý na ihned a z dálky všimne, ale také to, jaký dokážete díky takovému jednoduchému pomocníkovi vzbudit dojem. Prezentační stěny působí velice profesionálně a seriózně. Pokud chcete zapůsobit na své budoucí ale i současné stálé zákazníky, je ideální volbou na všechny veletrhy, výstavy, prodejní akce a další nejen firemní prezentace. Skvěle poslouží i pro fotografování nebo třeba tiskové konference jako ateliérové pozadí s vaším logem.

Jak prezentační stěny fungují?

Prezentační stěny různých velikostí a provedení jsou kreativním a moderním způsobem reklamy, který dokáže zaujmout a vzbudit dojem profesionality. Stávají se čím dál více oblíbenou formou prezentace. Přitom si je může pořídit úplně každý a posunout s nimi svou firmu dál. Stěny si můžete snadno objednat dokonce přes internet. Mezi jejich hlavní výhody při používání patří:

  • Rychlá a nenáročná montáž klidně i během pár minut a bez nářadí
  • Možnost složení a převozu i v osobním autě
  • Opakované používání a dlouhá životnost se zárukou
  • Různá provedení (např. rovné, ohnuté) a velikosti

U prezentačních stěn si můžete vybrat nejen vlastní potisk, tvar a velikost, ale nabízejí se i další doplňky jako je například halogenové světlo nebo prezentační pult ve stejném designovém provedení. Každý si tak může vytvořit prezentaci dle vlastních představ a potřeb. Mnoho společností vám pomůže s přípravou grafiky a také s dopravou až k vám domů. Díky snadnému převážení a rychlé montáži i bez nářadí se tato reklama stane součástí každé vaší prezentace. Při výběru dbejte na kvalitu a nakupujte nejlépe přímo od výrobce.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.