Jak ušetřit za chod kanceláře

Dejte si pozor, aby vám neutíkaly finance za kancelářské pomůcky, které už jsou dávno překonané! Ušetřete spoustu prostředků díky našim tipům na skvěle fungující kancelář. Kolik ušetříte vy?

Sekretářka? Ano, ale na netu.

Patříte-li mezi malé až střední firmy, rozhodně se vám nevyplatí zaměstnávat sekretářku. Dnes se již tyto služby dají využít online a sekretářky jsou k dispozici na specializovaných portálech – platíte pouze za hodiny, kdy aktivně pracovala. Důležité věci si nechte poslat elektronicky a nakupte si pouze tiskárnu a originální tonery online, které vydrží velmi dlouho. Vše máte zajištěno a důležité věci vytištěny. Úspora obrovská, značka ideál!

Větší tým? Použijte online nástroje.

Není třeba si volat kvůli každé maličkosti – dnešní online kancelářské nástroje umožňují práci na projektech i pro lidi, kteří jsou od sebe na míle vzdálení. Domluvte se s kolegy, že budete používat například TeamWork a stanovte si dílčí úkoly. Po jejich splnění si výsledek vytiskněte a založte. Tonery Samsung vám pomohou ušetřit za náklady na tisknutí – jejich výdrž a kvalita je mezi businessmany známá. Budete jasně vidět, kdo na jakém úkolu pracoval, a kolik času mu to zabralo.

Změřte svůj reálný čas

Abyste se vyvarovali začátečnickým chybám, kdy trávíte v práci veškerý svůj čas, a po roce se dostaví nepříjemný syndrom vyhoření, rovnou si začněte stopovat čas, který podnikání věnujete. Použijte například nástroj Toggl, který je přehledný a nabízí možnost psát si, čemu jste věnovali své úsilí. Jednou týdně si údaje vytiskněte a popřemýšlejte, zda jdete správnou cestou.

Za kancelář můžete ušetřit i tím, že zvolíte sídlo firmy na jedné z placených adres, odkud si necháte přeposílat poštu kamkoliv – a můžete podnikat klidně z pohodlí vašeho domova.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.