Jak vymalovat v kanceláři podle trendů roku 2017

Nové barevné trendy včleníte do své kanceláře nejsnadněji výmalbou. Samozřejmě je nemusíte kopírovat přesně, stačí se jimi lehce inspirovat.

Rok 2017 přináší zemité a sytější interiérové barvy, které nahrazují dosavadní pastelové tóny. Stále se má udržet námořnická a kobaltová modř, obohatí ji ale nevšední tmavě zelená. Velkým trendem jsou také kovové barevné tóny inspirované drahokamy, hvězdnou oblohou a vesmírem.

Všeobecně platí, že studené a světlé barvy podporují soustředění a kancelář opticky zvětšují, zatímco teplé a výrazné barvy dodávají energii, hodí se spíše pro kreativní činnosti a vytvářejí dojem menší místnosti.

Navrhněte si výmalbu kanceláře sami – online!

Není nic snadnějšího než si vyzkoušet barevnou kombinaci přímo pro Vaši kancelář v online aplikaci Color Designer. Nahrajte do ní fotografii příslušného prostoru a potom už jen vybrané barvy přesunujte myší na jednotlivé stěny.

Můžete použít i některou z připravených scén firem a pracoven. Hotové projekty se ukládají, abyste pak mohli zvolit ten nejlepší a přímo z aplikace objednali natónované barvy. K dispozici je 20 000 odstínů!

Pokud se Vám nechce experimentovat, osvědčenými barvami pro kancelářské prostory jsou bílá, béžová, modrá a zelená, k nimž se nedávno přidaly hnědá a šedá. Kombinace modré a bílé vytváří dojem solidnosti, který jistě uvítáte. Jinak oblíbená žlutá se pro kanceláře nedoporučuje, protože v sytějších tónech příliš namáhá oči.

Zapište si nápady z porady přímo na zeď

Pro moderní kanceláře je určen speciální transparentní nátěr Scripto, díky kterému můžete na vymalované stěny nebo nábytek kreslit a psát. Zaznamenáte tak snadno nápady z porady i další myšlenky, a to běžnými fixy na bílé tabule. Nápisy a kresby pak ze stěn jednoduše setřete hadříkem a stěnu máte opět připravenou k popsání. Scripto je tedy barva, na kterou můžete psát opakovaně, nejen po zdech, ale i po nábytku. Povrchy natřené touto inovativní barvou si vše zapamatují – alespoň do doby, než to smažete a zapíšete něco nového.

Mezi doplňky, kterými doladíte moderně vymalovanou kancelář, patří přírodní, zejména dřevěné nebo proutěné předměty, a z rostlin olivovníky.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.