Jak zlepšit povědomí o firmě, potěšit a nevyhodit majlant?

Každý, kdo začíná podnikat nebo podniká ví, že reklama je mocná zbraň a že všichni jsme jenom lidi a zapomínáme. Co tyto dvě věci ale spojuje? Reklamní dárky jsou skvělým způsobem, jak se připomenout těm, kteří by jinak na jméno vaší firmy zapomněli. Je to jednoduchý a levný způsob, jak budovat dobré povědomí o firmě a ještě potěšit. Ale co dělat, když propisky nikoho neberou?

Darujte užitečný diář!

Diáře a kalendáře jsou praktickým dárkem, který nezapadne do kabelky nebo se jen tak neztratí. A zatímco propisek máme každý milion, kalendář a diář stačí jeden. Co takhle spojit užitečný kalendář nebo diář s logem vaší společnosti? Při každém pohledu se připomenete. Kdy je ale nejlepší doba potisk objednat?

Myslet na nový rok už v létě? To se vyplatí!

Míváte v kanceláři nebo na stole kalendář a chcete ho mít i příští rok, případně přemýšlíte, jak obdarovat obchodní partnery nebo zaměstnance dárkem s potiskem?
Přesně na to myslela společnost REDA a.s., když přišla s letní akcí na kalendáře a diáře. Tak se vám nestane, že je zapomenete objednat nebo že už nebudou zásoby, až si v zimě vzpomenete.

Kalendář pro úspěšné plánování.

V dnešní době internetu a aplikací není problém si stáhnout kalendář, sdílet ho s rodinou i kolegy a nastavit si připomínky… i přesto je ale papírový kalendář praktickým pomocníkem pro vaše plánování.

Papírový kalendář vám nezačne zvonit a nepřipomene vám, že zítra je třeba něco udělat, ale budete moci na velký nápis zírat, kdykoliv otočíte hlavu směrem ke kalendáři a nemusíte kvůli tomu zase zapínat nějaký přístroj. Navíc Google kalendář nikomu nepřipomene, že má vaše babička s ryze českým jménem svátek, dokud mu to vy nepřipomenete první!

Diář se hodí na všechny druhy poznámek!

Diáře dnes zazdily smartphony a tablety, ale stále se najdou lidé, kteří na papírovou formu s kalendáriem a rozdělenými dny na hodiny nedají dopustit. Pokud jste jedním z těch, kteří radši píšou poznámky propiskou, teď je nejlepší příležitost stáhnout na vaši stranu i kolegy!

Pořiďte jim diář s logem vaší firmy nebo s motivačním nebo vtipným nápisem. Diář se dá použít jako praktický dárek pro vaše zákazníky nebo obchodní partnery. Fantazii se meze nekladou, dokonce z diáře můžete vykouzlit luxusní záležitost, když ho darujete v dárkové krabičce potisknuté vaším logem.

Papír ještě nepatří do koše!

Pěkný kalendář s vaším logem bude ozdobou stolu nebo stěny, ať už bude nakonec splňovat svou funkci, nebo bude prostě jenom zdobit. A kdykoliv vámi obdarovaný otevře váš diář, přečte si vaše logo a vy tak budete na dálku budovat dobré povědomí o vaší společnosti.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.