Kde pořídit skladové i roční vozy a spolehnout se na jejich servis?

Je faktem, že se v dnešní době lidé bez auta neobejdou. Ženy ho potřebují na nákupy a pro vození dětí do školy. Pánové se dopravují do práce. Živnostníci preferují skladové vozy pro přepravu zboží a materiálu.

Nový, či ojetý?

Snad každý člověk si před pořízením automobilu položí otázku, zda koupit nový, či zánovní vůz. V tomto případě hraje hlavní housle cena, protože ne všichni mají na kontě dostatečný obnos. Někdo si ojetá auta chválí více. Nové modely potěší náročné klienty. Pokud nevíte, jaký typ je pro vás vhodnější, podívejte se na pestrou paletu zbrusu nových, ročních, zánovních i skladových vozidel od společnosti Auto Podbabská, kterou najdete Pod Paťankou už více než 40 let. Potěší vás nejen bohatý sortiment, ale také odborné služby autorizovaného servisu, automatická myčka aut a plnicí stanice CNG. Mrkněte se na nové, starší i skladové vozy Škoda a Volkswagen.

Proč roční vozy Škoda?

Jedná se o automobily mladší 18 měsíců, které mají najeto maximálně 30 000 kilometrů. Samozřejmostí je super stav. Škoda roční vozy ohromí náročné zákazníky i klienty, kteří chtějí koupit kvalitní produkt rychle a za dobrou cenu. Veškerá roční vozidla Škoda mají 4 nebo 5 letou tovární záruku od ŠKODA AUTO. Spolehnout se můžete rovněž na záruku výměny auta. V každém případě zaujmou i skladové vozy Škoda a Volkswagen. Nejlepší jsou osobní návštěva a předváděcí jízda.

Co nabízí autorizovaný servis Škoda?

Určitě potěší autorizovaný servis Škoda, který zahrnuje kompletní záruční a pozáruční servis, karosářské a lakýrnické práce, prodej náhradních dílů i přednostní servis vozů zakoupených v prodejně Auto Podbabská. K dalším službám patří měření emisí, mobilní non stop servis, STK kontrola a seřízení geometrie, ruční mytí vozů, výměna pneumatik a montáž autorádií, mobilních telefonů a hands-free sad.

  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.